Mardin Midyat Osmanlı Ocakları İlçe Başkanlığı Hizmete Açıldı

Ülke genelinde teşkilatları olan, Cumhuriyet’in değerlerinde ecdadın izindeki Osmanlı Ocakları teşkilatlarına bir yenisini daha ekleyerek Mardin Midyat’a da başkanlık açtı.

Teşkilatlanması artan ve illerin dışında birçok ilçede de teşkilatı olan Osmanlı Ocakları’nın Midyat başkanlığının açılışına Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat katılım sağladı.
Canpolat açılış konuşmasında gündeme dair açıklamalarda bulunurken, ”Biz hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değiliz” dedi.

Canpolat, ”Biz özellikle Ak Parti’nin arka bahçesi değiliz, biz partiler üstüyüz. Erdoğancıyız, Erdoğan aşkıyla buradayız. Erdoğan’ı seviyoruz, Biz Osmanlı Ocakları olarak Osmanlı medeniyetinin özünde yaşıyoruz ve bunu Erdoğan ile yaşıyoruz. Biz onun başkomutanlığına, 15 Temmuz’da onun liderliğine inanmış, onun vizyonunu kendimize şiar edinip onu bir baba olarak, bir lider olarak görüp bir kurtarıcı olarak görerek hareket ettik. Erdoğan’ın bu milletin sorunlarını sorun yapmış, Erdoğan dünyadaki tüm mazlumların sesidir, Erdoğan bu milletin hizmetlerini yerine getirmiştir. Eyy küresel güçler bir daha sesleniyoruz. Sizin liderleriniz varsa bizim de Erdoğan’ımız var. Erdoğan bu milletin efendisidir, bizde onun izindeyiz, Ey Ak Parti Ey Chp Cumhur İttifakı’na Erdoğan’a ölümüne destek vermeniz gerekir. Ey diğer partiler Erdoğan’a düşmanlığınız had safhada bunları kabul etmeyeceğiz ve bunları da unutmayacağız” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz