Zafere En Çok Osmanlı Ocakları Sevindi

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilerek Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı ve yeni sistemin ilk başkanı olmasının sevincini en çok, Türkiye’nin birçok ilinde teşkilatı olan Osmanlı Ocakları yaşadı.

”BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZ SEVDİK” parolasıyla yola çıkan ve en vatansever STK olarak gönülleri kazanan, yaptığı eylemlerle ne kadar vatansever olduğunu ispatlayan Osmanlı Ocakları Türkiye geneli yaptığı Cumhur İttifakı’na Destek mitingleri ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek vermesinin ardından, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilerek Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı ve yeni sistemin ilk başkanı olmasının sevincini doyasıya yaşadı.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde sokağa çıkan Osmanlı Ocakları teşkilatları, davullarla bayraklarla marşlarla zaferi kutladı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat açıklama yaparak, ”Erdoğan’ı başkan yaptık, çok çalıştık, gece gündüz uyumadık ama sonunda kazandık. Zafer Bizimdir” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz