YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK:”TÜRKİYE’NİN KADİR CANPOLAT GİBİ LİDERLERE İHTİYACI VAR”

Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk ve Genel Başkan Vekili Berrin Öztürk Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’a ziyarette bulundular.

Türkiye’nin Kadir Canpolat gibi genç ve vatansever liderlere ihtiyacı olduğunu belirten Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk şu ifadelerde bulundu:

“Türkiye çok kritik bir dönemden geçmektedir. Böyle bir dönemde Türkiye’nin Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat gibi genç ve vatansever liderlere ihtiyacı çok fazladır. Kadir Bey’i çalışmalarını takip ediyoruz ve seviyoruz. Kendisinin çok daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz”dedi.

Türkiye’deki tüm vatanseverlerin millik temelinde ortak hareket etmesi gerektiğini aktaran Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

” Tüm vatanseverlerin millik temelinde ortak hareket etmesi gerektiği bir dönemdeyiz. Siyasi görüş ayrımı yapmadan bütün vatanseverler birbirini anlamalı ve yardımcı olmalıdır. Birlik ve beraberlik içinde olmalıyız”dedi.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ta Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk ve Genel Başkan Vekili Berrin Öztürk’ün ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.

Kadir Canpolat,Hak ve Adalet Partisi’nin vatansever- millici çizgisini beğendiklerini, Türkiye’yi savunmada aynı tarafta olduklarını ifade etti.Bunları da sevebilirsiniz