Yeni Asya Fuat Avni Gibi

Fetö’nün Propagandacısı Fuat Avni ile Yeni Asya’nın Dili Aynı.

Fetö’nün propanga aracı olarak kullandığı Fuat Avni isimli Twitter hesabı üzerinden, Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat hakkında birtakım iftiralar atılmıştı.

Yeni Asya Gazetesi’nin de aynı iftiralarla Canpolat’a saldırması akıllara Fetö ile Yeni Asya aynı dili kullanıyor sorusunu getirdi.

Yeni Asya gazetesinin 15 Temmuz süreci ardından algı yapmak amaçlı yaptığı sözde mağduriyetler haberleri üzerine, Osmanlı Ocakları tepki göstermiş ve gazete önünde siyah çelenk bırakma eylemi gerçekleştirilmişti.

Yeni Asya gazetesi tarafından, Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’a Fuat Avni’nin iftiraları ile saldırıldı.

Kadir Canpolat yaptığı açıklamada, Yeni Asya gazetesine sert tepki göstererek, ”Bedelini mahkemede ödeyecekler” dedi.

Canpolat açıklamasında, ”Fuat Avni neyse, Yeni Asya o. Yeni Asya neyse Fetö o. Bunlar aynı olayların farklı franksiyonları sadece. Şahsıma mesnetsiz iftiralarla saldıran, Fuat Avni’nin yani Fetö’nün dilini kullanan Yeni Asya gazetesi bedelini mahkemede misliyle ödeyecek. Kendilerine tazminat davası açacağım, daha önce Adnan Oktar da aynı şekilde bize saldırdı, tazminat ödedi. Adnan Oktar’ın başına gelenleri de görüyorsunuz. Biz vatan millet sevdalısıyız, milletimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

İşte o iftiralar ;

Bunları da sevebilirsiniz