Tüm siyasi partilere eşit mesafede olan osmanlı ocakları’ndan DYP’ye ziyaret!

OSMANLI OCAKLARI’NDAN DOĞRU YOL PARTİSİ’NE ZİYARET

Osmanlı Ocakları Genel Merkez yetkilileri Doğru Yol Partisi Genel (DYP) Başkanı Çetin Özaçıkgöz’ü makamında ziyaret ettiler.

Osmanlı Ocakları Basın Birimi’nden yapılan açıklamaya göre, Uluslararası Osmanlı Ocakları Teşkilat Başkanı Hayrullah Beyazıt Başkanlığında gerçekleşen ziyarette, gündemdeki konuların yanı sıra bir çok konu hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Osmanlı Ocakları’nın faaliyetleri hakkında Özaçıkgöz’e bilgi veren Hayrullah Beyazıt, ‘’biz, her partiye eşit mesafede duran bir Sivil Toplum Kuruluşuyuz. Ülkemizde taş üstüne taş koyan, değer üreten, demokrasimizin gelişimine katkı sunan ve Osmanlı medeniyetini özümsemiş her parti ile görüşüp istişarelerde bulunuyoruz. Vatanımızın menfaatleri bizim için her şeyin üzerindedir. Teröre buluşamamış, FETÖ örgütü içerinde yer almamış her parti bizim için değerlidir. Bundan sonra da siyasi partilerimizle görüşmelerimiz devam edecek’’ dedi.

Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Osmanlı Ocakları’nın faaliyetlerini takip ettiklerini ve kamu yararına bir çok projenin Osmanlı Ocakları tarafından yürütüldüğünü bildiklerini belirterek, ‘’ STK’lar modern toplumların olmazsa olmazlarıdır. Sizin gibi işini yapan ve örgütlenme kültürü üst düzeyden olan STK’lara saygımız sonsuz. Silahlanma çağrısı yapanları da sizin aracılığınızla kınıyorum. O açıklamayı yapanlar bizim için demokrasi düşmanlarıdır. Bundan sonra da Osmanlı Ocaklarıyla istişarelerimize devam etmek istiyoruz’’ dedi.img_4239 img_4240

Bunları da sevebilirsiniz