TÜLAY TATLI:”DSÖ’NÜN AÇILMASI BÜYÜK BİR YANLIŞTIR.BU YANLIŞTAN DÖNÜLMELİ”

Osmanlı Ocakları İstanbul Kadın kolları il başkanı Tülay Tatlı,DSÖ’nün Türkiye’de açılmasının büyük bir yanlış olduğunu söyledi.

DSÖ’nün Türkiye’de ne işi var?

Osmanlı Ocakları İstanbul Kadın kolları il başkanı Tatlı, DSÖ’nün ABD’den kovulup İstanbul’da acil durum ofisi açmasının kabul edilemez olduğunu ifade etti.

TÜRKİYE BU ÖRGÜTE NEDEN KUCAK AÇTI

Başkan Tatlı, sözlerine şu şekilde devam etti. “Dünya’yı aylardır kendisine esir etmiş olancovid 19 virüsünün, kaostan beslenen küresel güçlerin bunu fırsata çevirdiği bir gerçek. DSÖ’nün görevi dünya sağlığını korumak iken gerçek hiçte öyle değil. Gerçeği anlamak için görünmeyen kısmını iyi analiz etmek gerekir. Adı üzerinde bu bir örgüt ve arkasında kimler var? Rockefeller’in kurduğu,yüzde 70’nin Bill Gates ve bir kısmınında George Saros’un Enstitüsü tarafından fonlanan  bir örgüttür.

O halde Doğu’da, Mavi vatanda haklarımız için mücadele verirken, İstanbul’da bu örgüte ofis izni vermek kabul edilemez”

YARGILAMA HAKKIMIZ OLMAYACAK

Anlaşmanın 14. maddesine göre Türkiye; DSÖ ofisine yıllık 2 milyon$ hibe verecek. Yine 5. maddeye göre, Hükümet DSÖ Ofisinin dokunulmazlığını kabul edecek. Başkan Tatlı “Yani bir personel suç işlemiş olsa bile tutuklama ve arama yapılamayacak

Dikkat ederseniz bu ofis açıldıktan hemen sonra yaptırımlar artırıldı, maske kullanımı zorunlu hale getirildi, ev hapsi gibi bileklik takılması mecbur kılındı. Maske’nin sürekli kullanımı sonucu oluşacak zararları uzmanlar şöyle belirtiyor. Kronik hiperkarbiye bağlı solunumsal asidoz, ardından gelişecek bağışıklık bozukluğu ile maskelerin hijyenik olmayan kullanımına bağlı enfeksiyonlar nedeniyle olacak”.

SIRADA ZORUNLU AŞI

O zaman maskenin bir faydası olmadığını görüyoruz. Tedbirli olalım fakat sürekli maske kullanımı bize daha çok zarar verir. Bizlere empoze edilmek istenilen büyük bir korku var.

İlaç firması Pfizer’in Ceo’su; “Aşı yaptırmayanlar koronavirüsün yayılmasına neden olan zayıf halkalar olacak” ifade ederken, küresel toplum artık bu virüsün aşı çalışmalarıyla nüfusun azaltılması için bir başlangıç olduğunu farketti ve büyük ölçüde bir direniş başladı.

Hal böyleyken bize bunları dayatan bir örgüte İstanbul’da ofis açmanın hiçbir faydası yok.

Sn Sağlık Bakanı bu anlaşma ile DSÖ’nün Türkiye’de neden açıldığını kamuoyuna açıklamalı ve ikna etmeli”

Bunları da sevebilirsiniz