Tebrikler Şaban Dişli!

Canpolat; “BAHANE EDEN KRİPTOLAR ŞİMDİ KÖŞEYE SIKIŞTI.

Şaban Dişli’ye Fetö diyenler kriptodur!

Darbe girişimi sonrası tutuklanan Tümgeneral Mehmet Dişli’nin kardeşi, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevine getirilmesine yöneltilen eleştirilere en sert tepki gösterenlerden Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat idi.
Canpolat yaptığı basın açıklamasın’da Kardeşi nedeniyle Şaban Dişli’ye ve Ak partiye yüklenilmesinin adil olmadığını ifade etmiş, hatta 15 Temmuz gecesi Şaban Dişli’nin darbecilere karşı Ak parti genel merkezinde ve Külliye’de halkın toplanmasını bizzat katkıda bulunduğunu açıklamış 15 Temmuz’un gizli kahramı ilan edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şaban Dişliye fetöcü çamuru atanların kriptodur” ifadesini hatırlatan Canpolat Şöyle konuştu:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla AK Parti genel merkezde görev almış aldığı sürede kardeşi yüzünden yoğun baskı nedeniyle gün içerisinde bu görevinden istifa ettiğini açıklayan Şaban Dişli’nin Ak parti ve Cumhurbaşkanı ‘nı daha fazla yıpratılmamasını teminen bu kararı aldığını açıklamış ve verilecek her türlü görevi yapacağını belirtmişti.

SORUYORUZ..?

-Dişli’nin istifası kimlerin işine yarar ?
-Dişli’yi göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkana karşı gelmek gibi Dişli’yi hedef alanlar kriptoların olabilir mi?
-Bu istifa ile Şaban Dişli’yi bahane eden kriptolar artık bahaneleri kalmadı ve köşeye sıkılmış oldular, yaşa Şaban Dişli…

Bunları da sevebilirsiniz