Kamuoyu’na duyurulur !

-Selçuklu Osmanlı Ocakları
-Osmanlı Kültür Ocakları
-Osmanlı Eğitim Ocakları
-Osmanlı Türk Ocakları
-Devleti Aliyye Ocakları
-Osmanlı Kürt Ocakları
-Osmanlı Ak Ocakları
-Ak Osmanlı Ocakları
-AK Ocakları

Bu isimleri adı altında Osmanlı Ocakarın’dan geliyormuş gibi resmi kurumlarda işlem yapıldığı ve vatandaşı aldatıldığı, Osmanlı Ocakları ismine çok yakın  hile ve taklitlerle benzer  isimlerle çıkar amaçlı, art niyetli kişilere dikkat edilmelidir.

Bu isimler altında çeşitli illerdeki vatandaşlarımızdan, Çeşitli kamu görevlilerinden isteklerde bulunulduğu ve dolandırıldıkları gerekçeleriyle Osmanlı Ocakları Genel Merkezimize şikayetler gelmesi üzerine duyuru yapma gereği görüyoruz…
-Vatandaşı tedbir amaçlı uyarıyoruz.
Osmanlı Ocakları asla bağış kabul etmeyen bir kurumdur..
Her il veya ilçe başkanımız kendi giderlerini kendileri karşılamaktadır.
Osmanlı Ocakları dergisi,ticari faaliyet olmadığı gibi alınması zorunlu olmayan bir yayım organıdır, çeşitli hilelerle sizden Osmanlı Ocakları kurumu adında para istenildiğinde hemen en yakın  POLİS MERKEZİNE MÜRACAAT ederek, Osmanlı Ocakları ismine yakın isimler kullanarak güven verip durumunuzu dile getirmenizi, olup biteni en yakın polis noktalarına iletmenizi rica ederiz..

TEŞKİLATIMIZA DUYURULUR !!!
Osmanlı Ocaklarını çok yakın isimlerde taklit eden kişilerin PARALEL yapıya mensup oldukları tespit edilmiştir…
Sosyal ağ üzerinden kesinlikle iletişim kurulmamalı ve arkadaşlık listelerinden çıkarılmalıdır. Aksi taktirde disiplin uygulaması yapılacaktır duyarlı olunmasını rica ederiz.

Bunları da sevebilirsiniz