Sadece Osmanlı Ocakları Katıldı…

Başbakanlığın Genelgesi kapsamında tüm illerde özel idarelerde, Valilik koordinasyonunda devlet kurumlarının katılımlarıyla gerçekleşen her ay olan toplantılarımız da STK olarak Osmanlı ocakları İstanbul İl Başkanlığı görev olarak uyuşturucu bağımlılığı mücadelesi toplantıları gerçekleştirmektedir.

Bu ayki toplantımızda 2017’de yapılan faaliyetlerin özetleri konuşulduğunu dile getirdi ayrıca, 2018 yılı içerisinde yapılması planlanan sosyal projeler ile ilgili fikirler beyan edilerek görüşler ortaya konduğunu açıkladı.

Osmanlı Ocakları İstanbul İl Başkanlığı İstanbul ilinin her ilçesinden 10 mahallenin katılımıyla bilinçlendirme toplantıları gerçekleştirilmesi konusunda bilgi aktarımı yaptık. Bu konuyla ilgili Valilik desteğini alarak kaymakamlara ilçe Kaymakamlığı’na bilgi verilmesi ve Mahalle muhtarlarına duyuru yapılması talebinde bulundu.

Başbakanlığa bağlı İstanbul valisi Başkanlığında, devletimizin kurum yetkililerinin katıldığı aylık olağan toplantıya STK olarak sadece Osmanlı Ocakları katılım sağlamıştır.

Bunları da sevebilirsiniz