Pazarcık Osmanlı Ocakları 24 Haziran Seçimlerine Hazır

OSMANLI OCAKLARI PAZARCIK İLÇE BAŞKANI MUTEREM AYDIN, AÇIKLAMALARDA BULUNDU.
AÇIKLAMADA ŞU İFADELER YER ALDI : ”BEN MÜSLÜMANIM DİYEN BİR ÇOK ARAP ÜLKESİ FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMA SEYİRCİ KALIRKEN, BİR ADAM ÇIKIYOR DÜNYANIN EN ZEHİRLİ YILANININ YUVASINA GİDİYOR BAŞINIZI EZMEYE GELDİM DİYOR. İŞTE BU ADAM ADAM GİBİ ADAM REİSİ CUMHURUMUZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR .İNGİLTERE’DE YAPTIĞI AÇIKLAMADA BİR KEZ DAHA DÜNYANIN BEŞTEN BÜYÜK OLDUĞUNU HERKESE HATIRLATTI. BİZ PAZARCIK OSMANLI OCAKLARI OLARAK BÖYLE BİR LİDERİMİZ OLDUĞU İÇİN ALLAH’A ŞÜKREDİYOR VE GURUR DUYUYORUZ. KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK İLÇEMİZDE OSMANLI OCAKLARI OLARAK AÇMIŞ OLDUĞUMUZ PANKARTLARIMIZLA BERABER VATANDAŞLARIMIZLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SEVİYELİ SOHBETLERİMİZDE GÖRÜYORUZ Kİ HALKIMIZ ÜLKEMİZDE GÜVEN VE İSTİKRARIN DEVAMINI İSTEMEKTEDİR. İLÇEMİZ GENELİNDE OSMANLI OCAKLARI OLARAK ULAŞABİLDİĞİMİZ HER VATANDAŞIMIZA 16 YIL İÇERİSİNDE ÜLKEDE OLAN GELİŞMELERİ HATIRLATIRKEN MİSAFİRPERVERLİKLE KARŞILAŞIYORUZ. YOLUMUZUN HAK YOLU OLDUĞU BİLİNCİ İLE BIKMADAN PES ETMEDEN YORULMADAN PAZARCIK OSMANLI OCAKLARI OLARAK 25 HAZİRAN’DA HUZUR İLE UYANMAK İÇİN NEFESİMİZİN YETTİĞİ HER YERE CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN HÜKÜMETİMİZ AK PARTİ’DİR DİYE HAYKIRDIK.
BU GÜN YANIMIZA ÇOCUKLARIMIZI DA ALARAK KORKMADAN ÇEKİNMEDEN GÜLE OYNAYA OY VERMEYE GİDEBİLİYORSAK MUAZZAF HÜKÜMETİN BAŞARISI OLDUĞUNU VATANDAŞLARIMIZA HATIRLATIRKEN ÖZELLİKLE PAZARCIK GİBİ METROPOL BİR İLÇEDE GÜVEN VE HUZURUN DEVAMI İÇİN AK PARTİ HÜKÜMETİNİN PAZARCIK HALKI İLE BULUŞMASINDA BİZ OSMANLI OCAKLARI BİR KÖPRÜ OLDUK.BU KÖPRÜ OLMA GÖREVİNİ İFA EDERKEN BİR ÇOK İMKANSIZLIKLAR İLE TAŞLAMALAR İLE KARŞILAŞTIK. YİNE DE DİRENDİK, DİMDİK AYAKTA KALDIK, LAKİN BU BİZE ATILAN TAŞLARI TUTAN ELLERİN BAZEN DOSTLARIMIZ DEDİĞİMİZ KİŞİLERE AİT OLDUĞUNU GÖRÜNCE ÜZÜLDÜK. KÜSMEDİK, KAPRİS YAPMADIK, ONU DA AYDINLATMAYA ÇALIŞTIK. HAÇ İLE HİLAL SAVAŞINDA ERDOĞAN KOMUTASINDAKİ YÜCE ORDUMUZUN BULUNDUĞU SAFA ÇEKTİK.
EVET ARKADAŞLAR BİZ PAZARCIK OSMANLI OCAKLARI OLARAK BU DAVAYA GÖNÜL VERDİK TAKTİRİ İLAHİDİR, ALLAH KORUSUN BELKİ REİS DEĞİŞİR BELKİ HÜKÜMET DEĞİŞİR AMA ŞU ÇOK NET BİLİNMELİDİR, BİZİM SAFIMIZ DEĞİŞMEZ.
BİZ OSMANLI OCAKLARI’YIZ. BİZ REİSE OTURDUĞU KOLTUKTAN DOLAYI DEĞİL MANGAL GİBİ YÜREĞİNDEN DOLAYI GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ ÇÜNKÜ BİZ OSMANLI OCAKLARI’YIZ.”

MUTEREM APAYDIN PAZARCIK OSMANLI OCAKLARI İLÇE BAŞKANI

Bunları da sevebilirsiniz