PARALEL OCAKLARA AĞIR DARBE.

PARALEL OCAKLARA AĞIR DARBE.
Osmanlı Ocakları’nın Kurucu Başkanlarından,Osmanlı Ocakları ONURSAL Başkanı,AK PARTİ Sakarya Millet vekili, Ak parti Genel Başkan Danışmanı, BAŞBAKAN Ekonomi Danışmanı, Şaban DİŞLİ Osmanlı Ocakları Genel Merkezini Ziyaret edip, Osmanlı Ocakları Genel Başkanımız A.Kadir Canpolat görüştü.DSC_0100 İkili görüşmelerin ardından teşkilat ile bir araya gelen Sayın DİŞLİ, Taklitci ve Artniyetli oluşumlar için hukuki süreç başlatılacağını dile getirdi. Osmanlı Ocakları ismini Hiç kimseye Siyasi veya menfi rant elde etmek için kullandırmayacağız dedi.
Osmanlı Ocaklarının Sivil toplum örgütü olduğunu, Osmanlı Medeniyeti için hizmet veren bir kurum olduğunu, ERDOĞAN’IN gölgesi ve askeri olduğunun da altını çizen DİŞLİ İzmir Osmanlı Ocakları İl Başkanlığı Açılışına tüm Osmanlı Ocakları teşkilatlarını davet etti.
02.05.2015 Cumartesi saat 14:00’de Karşıyaka Ak parti ilçe başkanlığının karşısında İzmir Osmanlı Ocakları Bölge ve il Başkanlığı açılışına katılacağı bildirerek, İSTANBUL Osmanlı Ocakları İl Başkanlı Açılışına Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’IN davet edileceğinin Müjdesini verdi.
Teşekkürler DİŞLİ, Teşekkürler CANPOLAT,
TEŞEKKÜRLER RECEP TAYYİP ERDOĞAN…

Bunları da sevebilirsiniz