Osmanlı Ocakları’ndan Mardin Ak Parti İl Başkanlığı’na Ziyaret

Yurt genelinde 31 Mart seçimlerine destek için çalışma başlatan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat bu anlamda Mardin Ak Parti İl Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirip yeni ataması gerçekleşen Mardin Ak Parti İl Başkanı Faruk Kılıç ile bilgi alış verisi bulundu.

Osmanlı Ocakları Genel Başkan Basın Danışmanı Muhammed Yavaş yaptığı yazılı açıklamada Yurt genelinde Osmanlı Ocakları’nın Ak Parti ve Cumhur İttifakı için çalışacağını belirtti.

Mardin Ak Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç:” Milletimize Sırtımızı Dönmeyeceğiz” dedi.

Kılıç; Bölge zor bir bölge değil. Yeter ki insanımıza sırtımızı dönmeyelim. Sıcak temaslarda bulunup sorunlara çözüm noktasında katkı sağlayalım. Bölge seçmeninin Ak partiye sırtını dönmediğini görüyoruz. Bunu bir çok seçimde yaşadık. Önümüzdeki seçimlerde yeniden hep beraber birlik içinde yaşamak üzere görevimizin başında buradayız” dedi.

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat ise; “yurt genelinde Cumhur ittifakına destek vereceğiz.” Dedi.

Canpolat; “Biz Erdoğan’ın liderliğine ölümüne inanıyoruz. Ak Parti kadrolarına da sonsuz güveniyoruz. Ben de Ak Parti’nin bir neferiyim. Partimiz Osmanlı medeniyetini özünde yaşamaktadır. Bu yüzden Osmanlı Ocakları federasyonunda görev yapıyoruz. Osmanlı Medeniyetiyle sağlanacak olan kardeşlik ve barış havası bu bölgenin tek kurtuluşudur. Bu medeniyet ile insanlarımızı bir çatı altında herkese yaşama ve yaşatma alanı sağlıyor. Bunu Türkiye ve Cumhuriyet ile de yapabileceğimizi görüyor ve yaşıyoruz. Bu vesile ile bugün Mardin Ak parti il başkanlığına yeni atan Faruk Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Mardin’den umutluyuz. Görev ehlindendir. Ehlinde olan görevli ve ehlinde bir adayla Mardin’de hep birlikte başarı kaçınılmaz olacaktır.” dedi.

Canpolat ve beraberindeki heyetin Mardin ve bölgede 31 Mart yerel seçimleri için “Büyük Çalıştay” başlattığı bildirildi.

Bunları da sevebilirsiniz