Osmanlı Ocakları’ndan Dolar Açıklaması

Kaddafi ’deli diktatör’, saray bahçesine çadır kuran ‘Meczup Arap’, ‘yok edilmesi elzem Libyalı’.

İşte batı basınında bu sözlerle tanındı. Ve Arap Baharı denen katliam serisinde en kanlı müdahale onun ülkesine yapıldı.. Bugün batının kiralık orduları tarafından linç edilerek öldürülmüştü.. Yakın tarihin en kanlı müdahalesidir Libya..
Libya yakın tarihte bir millete yapılmış, uluslararası hukuğun ‘guguk’ olduğunu ispatlayan bir saldırı örneğidir! Siyonizm’in kiralık orduları ve Pentagon /CIA müdahalesiyle 7 ülkede kan akıtmıştır! Petrolün ve gaz’ın vatanı Libya kan kokulu sırtlanların eline düşmeden önce Afrika’nın incisidir. Bütün hataları bir yana, 41 yıllık iktidarı sırasında Kaddafi, Libya çöllerini su kanallarıyla bezemiştir, Libya’yı parasız sağlık hizmeti ve parasız eğitimle tanıştırmıştır, yurtdışında eğitim görmek isteyenlere devlet bursu vermiştir. Onun zamanında Tarım işletmecilerine ve hayvancılık yapanlara bedava arazi ve hayvan stoku verilmiştir. Doğum yapan her Libyalı kadına 5000 dolar verilmiştir. Libya’da elektrik bedava dağıtılmıştır. Petrol Libya vatandaşlarına litresi 14 cent’den satılmıştır! 1969’da yüzde 25 olan okuma yazma oranı o öldürüldüğünde yüzde 87 idi! Bunların yüzde 25’i üniversite mezunu. Kaddafi Libyası’nda bir devlet bankası vardı ve vatandaşlarına sıfır faizle borç veriyordu. Libya’nın yurtdışına hiç borcu yoktu! Ve Kaddafi’nin en büyük suçu: Tüm Afrika için geçerli olacak, altına endeksli bir Afrika parası için çalışma yapıyordu! Bu dünya para babalarını çılgına çevirmişti! Ve işte bu nedenlerle eli kanlı dünya haydutları onu kiralık ordularına linç ettirdi ve memleketi Sirte’de, işkenceyle can verdi. Sahra çölünde kimsenin bilmediği bir yere gömüldü..
Şimdi, sırtlanlar ve çakallar yaptıklarını yoketmekle meşguller ..Libya gazı ve petrolünün paylaşımı ise 4 rakip petrol şirketi arasında en büyük savaş sebebi.. Kiralık orduların çoğu da ‘Mahşerin 4 atlısı’na bağlı olarak sahada katliam sürdürmekte: Bu kanlı şirketler, Exxon-Mobil; Chevron-Texaco; BP Amoco; ve Royal Dutch-Shell’dir.
Şimdi anlyormusunuz Akdeniz’de ki doğalgaz paylaşım mücadelesinde bizde varız diyen ve ayrıca Rusya ve İran ile birlikte, dolar dışında başka para birimi üzerinden alışveriş yapalım diyen Recep Tayyip ERDOĞAN’ı neden para üzerinden sıkıştırmaya çalıştıklarını. Gezi eylemleri üzerinden geldiler olmadı, 17-25 kumpası ile geldiler olmadı, 15 temmuz ile geldiler olmadı. Şimdi para üzerinden geliyorlar. Unutmayın onların bir hesabı varsa, Allah’ında bir hesabı var. Biz son kaleyiz bu maçı sayı ile değil nakavt ile alıcaz ha gayret safları sıklaştıralım…

Bunları da sevebilirsiniz