Osmanlı Ocakları’nda Görevli Arkadaşımıza Çirkin Tehdit

Ağrı Patnos Osmanlı Ocakları Teşkilatı ilçe başkan yardımcısı Nedim Barış’a, Facebook hesabı üzerinden tehdit mesajı gönderildi.

Osmanlı Ocakları’nın Doğu ve Güneydoğu’da teşkilatlanmasından rahatsız olan PKK, Osmanlı Ocakları Patnos başkan yardımcısını tehdit etti.

Her fırsatta önü kesilmeye çalışılan Osmanlı Ocakları’na bir tehdit te PKK’dan geldi.

Edinilen bilgiye göre, Barış’a Cumhurbaşkanımızın izinden gittiği için gittiği yolun yanlış olduğu belirtilerek, süre verildi ve yolundan dönmesi istendi.

Tehdit eden hesabın terör örgütü PKK sempatizanı olduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili savcılık harekete geçerken, Nedim Barış yaptığı açıklamada, bu yola kefenleri ile çıktıklarını ve sonunda kefen giyecek olsalar bile yollarından dönmeyeceklerini açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ta yaptığı açıklamada : ”Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır. Kefenli liderlerin kefenli askerleriyiz, bu vatan uğruna can veririz çok önemli değil ama tehditlere şantajlara boyun eğmeyiz, eğmeyeceğiz. Güvenlik güçlerimizin ve yüce Türk adaletinin tehditler karşısında gerekeni yapacağına inanıyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz