OSMANLI OCAKLARI’NDA “ERDOĞAN ” SEVİNÇİ

ERDOĞAN’IN AK PARTİNİN BAŞINA GEÇMESİNE EN ÇOK OSMANLI OCAKLARI SEVİNDİ VE KUTLAMA YAPTI.

Osmanlı Ocakları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kurucusu olduğu Ak partinin genel başkanlığına seçilmesini fetiye’de paraşütle atlayarak kutladı.

Osmanlı Ocakları Basın birim Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamaya göre Kadir Canpolat’ın paraşütle atladıktan sonra Erdoğan ve Osmanlı bayrağı açarak kutlama yaptığını duyurdu.

Kadir Canpolat; ” Ak parti ve Türkiye kazandı şeklinde konuştu.

Fethiyede atama ve teşkilat toplantıları için bulunan Kadir Canpolat; ” Kaderimiz, Sevinç’imiz, tasamız, acılarımız, hüzünlerimiz bir bizim. Ülkemiz Erdoğan gibi cesur ve nitelikli bir yöneticinin baharını yaşıyor. 2003 yılı itibariyle Ekonomi ve siyasi iyileşmeleri, iktisadi ve ticari anlamda görüyoruz. Bu tarihten sonra piyasaların yüzü gülüyor. Erdoğan gibi liderin İktidar partisinin başına geçmesiyle ülkemiz bölgede ve dünyada lokomotif görevi yapacağını düşünüyoruz. Bu anlamda sorumluluk aldığını görüyoruz. Mutluyuz çünkü Erdoğan bin yıllık tarihi milli ve manevi bir Aşkla Ak partinin ve devletimizin başında. 16 Nisan halk oylaması meyvelerini vermeye başladı. Bu sistem ile yerli ve milli siyasetçiler tarafından güçlü ve iradeli yönetimle Ülkemizin her alanda çok daha güçlü olacak. Gündem belirleyen, bölgede ve dünyada sistem kuran ve uygulan bir Türkiye göreceğiz. Ak partinin başına Erdoğan’ın geçmesi her alanda ülkemize katkısı vardır. Bu yüzden çok mutluyuz. Bugün bu coşkunuzu Sevinç’imizi paraşütle atlayarak farkındalık oluşturmak istedik. Erdoğan dünya lideri, milletimiz O’nu Cumhurbaşkanı yaptıysa Ülkemiz çok güçlü reformlarla kazançlı çıktı. Şimdi Ak patiye yeniden Genel Başkan seçilmesiyle Ak parti bu durumdan çok kazançlı çıkacak ve yapılacak ilk seçimlerde bu durum aldığı oyla ortaya çıkacaktır.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz