OSMANLI OCAKLARI ÜLKE GENELİNDE 80 ŞEHİT AİLESİNİ UMRE’YE GÖNDERDİ.

Osmanlı Ocakları tarafından organize edilen “Şehit ve Gazi Ailelerine Umre” adlı organizasyonuna Ülke genelinde tüm il ve ilçe başkanlıklarının çalışmaları ile 80 şehit ailesini umreye uğurladı. Uğurlamada, Zeytin Dalı Harekatı‘na katılan askerler için de dua edildi.

 

Yaptığı çalışmalarıyla sadece günü değil, Türk Milleti’nin varlığı ve başarısı için yarınları da düşünen Osmanlı Kültürü’nün en öncelikli temsilcisi Osmanlı Ocakları, milli hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek 80 şehit yakınını Dua ve Tekbirlerle Umreye yolladı.

Kurucu Genel Başkan Kadir Canpolat; “Bizim yaptığımız çalışmalar, Şehitlerimizin bu vatan için verdiği mücadele ve canlarının yerlerini doldurmayacaktır. Şehitlerimizin yakınlarına her koşulda desteğimiz tamdır. Onlara canımız feda olsun, Osmanlı Ocakları tıpkı şehitlerimiz gibi bu vatan için aynı bedeli ödemeye her zaman hazırdır.

İmkanlarımız ölçüsünde şehit yakınlarımızdan hiçbir masraf almadan, İnançları doğrultusunda, dini vecibelerini yerine getirmeleri için böyle bir karar aldık ve şehitlerimizin yakınlarına her konuda desteğimize devam edeceğiz. Allah hepsinin ibadetini kabul etsin, Allah her adımlarını bir hayra nasip etsin” dedi.

Bu arada FSM Fatih Havacılığa, Mimsaraya, AB ve Devlet Eski Bakanı’mız Egemen Bağış’a aynı zamanda bu organizasyonda emeği geçen Osmanlı Ocakları’nın İl ve İlçe Başkanlıklarına katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz