Osmanlı Ocakları Trabzon ‘da Bölge Başkanlıkları toplantısını gerçekleştirdi.

Osmanlı Ocakları Trabzon ‘da Bölge Başkanlıkları toplantısını gerçekleştirdi.

12190915_911177905596689_851512289947037970_n

Osmanlı Ocakları Genel Merkezi Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat öncülügün’de Trabzon’da Bölge Başkanları Toplantısı yapıldı.
Trabzon’da Emre Altuntaş’ın verdiği yemekte gerçekleşen toplantıya, Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat,Basın ve İletişim Başkanı Mahmut Aktaş,İçanadolu Bölge Başkanı Ahmet Arı, Marmara Bölge Başkanı Fatih Atan ve Karadeniz Bölge Başkanı Emre Altuntaş katıldı.

Toplantı basına kapalı olarak gerçekleşti.

Osmanlı Ocakları’nın her sene ayrı İller’de Bölge Başkanlıklarında gerçeştirdiği toplantilarda Ana tema olarak; Teşkilatlanma,Teşkilatlanma Bilinci,Teşkilatın Sosyal Misyonu,İç ve Dış Basın,Dünya açılımı, ve Güncel olaylara bakış açısı gibi konular değerlendiriliyor.
Son zamanlar’da Siyasi parti Liderleri ve Teşkilatları tarafından hedef haline gelen Osmanlı Ocakları, Haklarında çıkan tüm iddiaları çürütmüş ve iftira eden Siyasi Liderler ve Parti yöneticleri hakkında mahkemeye suç duyurusun”da bulumuştu.
Toplantı bitiminden sonra bir açıklama yapan Kadir Canpoalat ,Şunları söyledi: Osmanlı Ocaklarının her sene düzenlediği toplantılarda gelecek nesiller için bırakacağımız Osmanlı Medeniyeti kültürü ,teşkilatlanma yapısı ,milletimize daha çok nasıl dokunulabilir ve nitelikli donanımlı İl ve İlçe Başkanlikları atanmaları ile ilgili çalışmaları değerlendirdik. Toplantının çok güzel bir fikir muhasebesin ‘de gerçekleştiğini analtan Canpolat daha sonra Karadeniz İl Başkanı Emre Altuntaşın Trabzon İl Başkanlıği Teşkilatlanması ve ilçe atamalarıyla ilgili bilgileri hizlı bir şekilde değerlendirip açıklayacaklarını söyledi .En kısa zaman’da Karadenizimizin gözbebeği olan Trabzona en kısa zaman’da İl Başkanı atayacaklarını ve bunu basın yoluyla’da duyurucaklarını dile getirdi.Daha sonra Osmanlı Ocakları Karadeniz’de çesitli İller’de Teşkilat birimleri ve ilçe teşkilatlarını gezdi.Ardından Osmanlı Ocakları Genel Merkez Yönetimi ,Bölge Başkanları ile birlikte Rize, Trabzon ve Bayburt’tan sonra Erzurum il Teşkilat Binası açılış organizasyonu için Erzuruma geçti.

Bunları da sevebilirsiniz