OSMANLI OCAKLARI TEK YÜREK “ZEYTİN DALI HAREKATI”NA TAM DESTEK

Viranşehir Osmanlı Ocakları İlçe başkanlığı ve Mardin Osmanlı Ocakları İl Başkanlığı organize ettiği Zeytin Dalı Harekatina Destek için Kilis”e gittiler..

Sabah saat 04:00 ‘te Viranşehir ve Mardin Osmanlı Ocakları 10 araçla ile Harekata destek amaçlı olarak Kilis yolunu tuttular.

Kilis’te Mehmetçik’e destek amacıyla Kurban kesen Viranşehir ve Mardin Osmanlı Ocakları İl ve ilçe başkanları ortaklaşa olarak açıklamalarda bulundular.

Mardin Osmanlı Ocakları İl Başkanı Hülya Özdemir;

Milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerin bu günler olduğunu Bu davanın siyasi bir dava olmadığını Afrin’e ordumuzun yapmış olduğu operasyonu tüm ülkemizi ilgilendiriyor.Bu gün Viranşehir Osmanlı Ocakları İlçe başkanlığı ile beraber Kilis’teyiz. Devletimiz ve Ordumuzun her koşulda yanında olduğu ve daima olacağını belirtti.

Viranşehir Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Suphi Ayaz ise;

Viranşehir Osmanlı Ocakları İlçe başkanlığı olarak Kilis’e askerimize moral vermek amacıyla buraya geldik. Allah, Afrin’e ilerleyen kahraman ordumuzun yardımcısı olsun. Mehmetçiklerimiz sağ salim ülkemize dönsünler inşallah. Umarım Viranşehir ve Mardin’den getirmiş olduğumuz selamımızı kalplerinde hissetmişlerdir, onlara ufacık bir destek olmuşsak ne mutlu bize dedi.

Bunları da sevebilirsiniz