Osmanlı Ocakları Mamak ilçe Başkanlığı dualarla açıldı

Osmanlı Ocakları Mamak İlçe Başkanlığının düzenlediği program ile hizmete açıldı.Cuma namazına müteakip kortej yürüyüşüne Mehteran’ın eşlik etmesiyle Mamak Osmanlı Ocakları İlçe Başkanlığının olduğu meydana gelindi. Kurban ve kurdele kesimi yanı sıra İlçe Müftüsü Muharrem Genç’in yaptığı dualar eşliğinde, Mamak Osmanlı Ocakları hizmete girmiş oldu.

Kısa bir konuşma yapan Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Şükrü Orhan, Osmanlı Ocakları Ankara İl Başkanı Özgür Karabıyık ve son olarak Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat Mamak Osmanlı Ocakları “Mamak ilçesi ve Osmanlı Medeniyetine gönül vermiş Osmanlı Torunlarına hayırlı olsun” dedi.

Açılışa katılan misafirler Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat, Babası Sebahattin Canpolat, Teşkilat Başkanı M.Alperen Altun, Yardımcısı İbrahim Uslu ve Yönetimi, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Levent Çiçek ve Yönetimi, İl Başkanı Özgür Karabıyık ve Yönetimi, Etimesgut İlçe Başkanı Erkan Şenyurt ve Yönetimi, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Orhan, Ak Parti Mamak ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Demirezen, Hasan Keser, Ömer Faruk Gültekin, Ak parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Demirbilek, Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Koyuncu, Mamak Muhtarlar Derneği Başkanı Hulisi Güngör,  Mamak İnşaat Müteahhit Derneği Başkanı Sezai Mallı, Haymanalılar Derneği Federe Genel Başkanı Av. Murat Çelebi, Genç Haymanalı Güçlüler Derneği Başkanı Bünyamin Arslan,

Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği Genel Başkanı Av. Ercan Kınacı ve Mamak Şube Başkanı Osman Emir ile Yönetimi ve Osmanlı Torunları katıldı.

DSCN2216 DSCN2269 DSCN2270 DSCN2274 DSCN2293 DSCN2345

Bunları da sevebilirsiniz