Osmanlı Ocakları ‘Hedef 2023 İstişare Toplantısı’

Osmanlı Ocakları Basın Sözcüsü Ertuğrul Kaçel, Osmanlı Ocakları “Hedef 2023 1. İstişare ve Genişletilmiş İl Başkanlıkları Toplantısı”nı Ankara’da Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştireceklerini açıkladı.

12366870_928746423839837_714361817_nOsmanlı Ocakları Genel Merkezi Basın Sözcüsü Kaçel “Hedef 2023 İstişare Toplantısı” yapılacağını açıkladı. Kaçel yaptığı açıklamada, “9 Ocak 2016 ile 10 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘Osmanlı Ocakları Hedef 2023 1. İstişare ve Genişletilmiş İl Başkanlıkları Toplantısı’ Büyük Anadolu Otel’de yapılacak. Kurucu Genel Başkan Kadir Canpolat, Genel Merkez Yönetimi, 71 İl Başkanı ve İlçe Başkanları’nın katılımıyla, Mehteran Takımının konseri ile başlayacak olan organizasyonda Kuran-ı Kerim tilaveti ile açılış gerçekleşecek” ifadelerini kullandı.

“Osmanlı Ocakları kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın katılacağı geceye ilginin yüksek düzeyde olması bekleniyor” diyen Kaçel, şunları kaydetti:

“Osmanlı medeniyetinin ruhunu, hoşgörüsünü, ahlakını, adaletini ve ümmet bilinci gibi güzel hasletleri ile tekrardan günümüze şerh edebilmesi için, gecesini gündüzüne katıp çalışarak, kurumsallaşma adına düzenleyeceğimiz, Osmanlı Ocakları 1. İstişare ve Genişletilmiş İl Başkanlıkları Toplantısını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca bu toplantımızın bir başka misyonu da şudur; Osmanlı Ocakları olarak ülkemizin elzem ihtiyacı olan Başkanlık sistemine geçerken, Türk tipi Başkanlık sistemi hakkında halkımızı bilinçlendirmek için Türkiye genelinde düzenleyeceğimiz seminerlerin de ilki olması bu toplantımızın önemini artırıyor. Bizler lider odaklı yetişmiş ve yaşayan bir toplumuz. Başkanlık sisteminde seçeceğimiz güçlü, dirayetli bir lider bizleri o özlenen güzel günlere kavuşturacaktır. Bu meyanda biz Osmanlı torunları olarak bu sistemin ülkemizde hayat bulması adına elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

Bunları da sevebilirsiniz