Osmanlı Ocakları Genel Başkan’ı Kadir Canpolat; uzak menzilli, Paralel bağlantılı Akepecilere sert tepki gösterdi.

Osmanlı Ocakları Genel Başkan’ı Kadir Canpolat; uzak menzilli, Paralel bağlantılı Akepecilere sert tepki gösterdi.

DSC00679Bununla beraber Osmanlı Ocakları teşkilatları MHP’li, CHP’li, BBP’li, Sadet partili gibi hiç bir seçmenide ötekileştirmeyecek her partili tüm vatandaşlarımızı ırk, din, ayrımı yapmadan kucaklayacak,
Kapımız herkese açık kalacaktır. Konu sahip çıkmaya gelince Halk evleri Nasıl ücretli CHP’nin arka bahçeliğini yapıyorsa, Ülkü Ocakları her ay periyodik şekilde MHP genel merkezinden ödenek alıp vakıf olmasına rağmen, resmen MHP’ye hizmet edebiliyorsa ey haktan hukuktan bahseden adaleti cebinde taşıyan yandaş MEDYA!
bunları görmüyormusunuz da, Neden?
Ak partiyle hiç bir ilişkisi olmayan, ödenek almayan, Bağış toplamayan, üye aidatı dahi kabul etmeyen, Ecdadının misarasına sözde değil, medeniyetin özüne sahip çıkan, siyasi,ekonomi veya her hangibir menfaat gözeltmeden tamamen Osmanlı Medeniyetine hizmet edip sahiplenmek için yola çıkmış, taşın altına elini değil, gövdesini koymuş olan Osmanlı Ocaklarını hedef alıyorsunuz ? Bu Osmanlı düşmanlığı nereden geliyor?
Neden kendi Ecdadının kültürüne savaş açar gibi öteki görüp, kendilerine dahi vazife olan kültür haklarının korunması Hakkı’nda, aşağılayıcı ve iftiralarla bastırılmak istenen Osmanlı Medeniyetinin kime ne zararı vardır?

Evet doğan medya, Paralel medya
Ne buldunuz? Hangi iftiralarınız doğru çıktı?
İçişlerinden dernekler denetmenlerine buyrun sorun bakalım Osmanlı Ocakları Ak partiden -Ödenek alıyor mu?
-Bağış kabul ediyor mu?
-Üye aidatı topluyor mu?
Paralel yapı’ya karşı onurlu halk harekatı olan, sivillerden oluşmuş Osmanlı Ocaklarına karşı siyasi parti liderlerininde bu kirli işe alet edildiği, karalama kampanyaları ile Osmanlı Ocaklarını, asla yıldıramayacaksınız. Osmanlı Yılmaz, usanmaz ve mücadele etmekten asla vazgeçmez bunu tarihin derin sahnelerinden esasen süzülmüş, ince filirtrelerinden geçirip bir kez daha Osmanlı’yla yüzleşelim!

Osmanlı Medeniyetine saldırmak amacınız bunu Osmanlı torunları çok net görüyor. Nedeni çok açık;
Toplum tarafından itibar gören, sevilen, arzu edilen Osmanlı Ocaklarına temsilci taleplerinin her geçen gün çığ gibi büyüyen bağımsız bir Osmanlı harekatı var. Toplumun Osmanlı Ocaklarına rağbetine,sahip çıkmasına engel olmak için tüm muhalefet siyasi parti liderleri neden birleşiyor? Neden Osmanlı Ocakları ortak düşman ilan ediliyor ?
Bu milletin maddi ve manevi değerlerine sahip çıkan Osmanlı Medeniyetine özde sarılan Osmanlı Ocakları teşkilatları milletin oylarıyla seçilmiş Devletimizin başındaki Cumhurbaşkanı’mıza “NAMUSUMUZDUR” dedeği için cezalandırılıyorsa, biz bu cezayada, bunsan sonra verilecek tüm cezalarada razıyız haberiniz olsun. Dedik ya biz kefenli liderin, yola çıkarken kefen giymiş askerleriyiz!
Bizi iftiralarla, tehditlerle, dışlayarak, partilerin ittifak yaparak düşman ilan etmelerine göğüs gerecek kadar inançla ve onların hayallerinin dahi ulaşamadığı bir samimiyetle Osmanlı Ocaklarındayız.

Konu; Barış,huzur, Erdoğan, Milletin iradesi,Osmanlı Ocakları gibi tam bağımsız STK’lar olunca,
MHP’yi HDP ile aynı zeminde kirli ortaklıkta görmemiz bizi şaşırtmamaktadır.
Konu; Osmanlı Ocakları, Osmanlı Medeniyeti olunca, CHP ile Paralel yapının aynı tezgahta buluşmaları kadar vahim ve çirkin bir ağız birlikteliğine şahitlik ediyoruz.
Konu; Milletin iradesiyle seçilmiş bir siyasetçiye sahip çıkıp, kullandığımız oyumuza “namusumuzdur” dediğimizde, Ak kadrolar içine sızmış kara, kirli akepecilerin dahi Osmanlı ocaklarına karşı yıkıcı iftira ve kabullenemez bir durum içinde olmaları da bizi şaşırtmamaktadır.
Devletimizin tüm kamu alanında olduğu gibi paralel uzak menzil tesirli hainlerin tüm partilerde olduğu gibi Ak parti bünyesinde de bulunmaları, Erdoğan’a “namusumuzdur” dediği için bağımsız sivil toplum örgütü olan Osmanlı Ocakları alalen hedef alan tahkir ve tahrip edici açıklamalarda bulunan bir takım kötü niyetlilerin hedefinde olmamız, bizim doğru yolda, doğru liderin yanında olduğumuzu bir kez daha gösteriyor.

Bizim gözümüzü makam mevki bürümedi henüz, henüz bir menfi menfaat için mücadele etmiyoruz. Bizim mücadelemiz asimile olmuş, erezyona uğramış, ecdadımızın izi, kültürümüzün özü,Osmanlı medeniyetini yaşayıp, yaşatmaktır.

ÜLKENİN BAŞINDA “ERDOĞAN” YOKKEN OSMANLININ İSMİNİ DAHİ AĞZIMIZA ALAMIYORDUK

Osmanlı Ocakları;
Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ı hiç bir beklenti içine girmeden çok sevdiğimiz için olacakki “sizi Erdoğan’mı kurdurdu”? diye soruyorlar. Oysa ki; Erdoğan’ı bu milletin hangi düzeyde sevdiğinin farkında dahi değiller..
Halkın %52 oyunu almış Erdoğan’ın böyle birşeye ihtiyacı olabilirmi ?
paramiliter diyerek bu devasa teşkilatın emeğine haksızlık ediliyor.
Ortada bir başarı var bunu kimse göremiyor!
Osmanlı Ocaklarında Ak partiye oy vermeyip ama Erdoğan’ı seven, O’na inan Mhp’li CHP’li diğer partili kardeşlerimiz de var. Hemen her partiyi benimsememiş gönüllülerimizden, üye ve yöneticilerimizden Erdoğan’ı sevmeyen yok aramızda, olmasıda mümkün değil. Hem Osmanlı Medeniyetini yaşamanın imkanını hizmetiyle özgürlüğümüze sunacak, hemde Bu hizmetkarı beğenmeyeceksin, bu yenilen kaba, hafifiyle tükürmektir.
Bu yüzden
Bizi kimse Erdoğan’a karşı inançımızdan, Sevgimizden ve sadakatimizden ayırıp koparamayacaktır..
çünkü;
Erdoğan’la kültürümüze kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz,
Erdoğan’la türbanlı kardeşlerimiz özgürlüklerine kavuştu,
Erdoğan’la ülke ekonomisi bu şekle geldi,
Erdoğan’la etnik milliyetçilikle kavgalar sona erdi,
Erdoğan’la Dünyada sayılır ülke haline geldik,
Erdoğan’la oluyor her ne güzel işler oluyorsa..
O’nun bu güzel hizmetlerini engellemek isteyen kim olursa olsun, siyasi parti liderleri gibi ailelerimizden birileri dahi olsa!
Bu Gülen’de, Putin’de olsa biz sivil vatandaşları, Osmanlı torunlarını karşılarında bulacaktır”.dedi.

Bunları da sevebilirsiniz