Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat : ”Cumhur İttifakı’nı Destekliyoruz”

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, 24 Haziran erken genel seçiminde Cumhur İttifakı’nı destekleyeceklerini açıkladı.

Canpolat, desteğin sebebini şöyle açıkladı : ”Osmanlı’dan ve Türkiye’den; “Yani ecdattan ve Cumhuriyet’ten Vazgeçmeyeceğiz. Bu yüzden “CUMHUR İTTİFAKINI” Destekleyeceğiz”.

Canpolat, sözlerini şöyle sürdürdü : ” Türkiye üzerinde bu kadar çok oyun oynamasanın nedeni, Erdoğan’ı durdurabilmektir. Erdoğan ile büyüyen ve güçlenen Türkiye’nin durdurulması dış güçlere göre şarttır. Erdoğan bugün Fetö ile mücadelenin baş mimarı, baş aktörüdür. 15 Temmuz’da milletin üzerine tanklarını süren, kurşun sıkan darbecilerle mücadele etmek için, sırtını YPG’ye dayadığını, bölücübaşı Apo’nun heykelini dikeceğini söyleyen terörist Demirtaş’larla mücadele etmek için Erdoğan diyoruz, Cumhur İttifakı diyoruz. Erdoğan, darbe girişimine muhteşem zekası ile engel olmuş, darbecilerin hain emellerini boşa çıkartarak, Türkiye’nin bölünmesini ellerini ovuşturarak bekleyen dış güçlerin de planlarını bozmuştur. Erdoğan, terörün siyasi ayağı hdp ve avaneleri ile mücadeleyle teröre büyük bir darbe indirmiştir. Afrin harekatı ile ordumuz sınırlarımızı, terörden silip süpürmüştür. Bugün Türkiye’miz kendi uçağını, tankını üretir durumdadır. Abdülhamid Han’ın yıllar önce projelendirdiği düşünceleri bugün Erdoğan tamamlamaktadır. O yüzden biz, ülkemizin ve milletimizin bekaası, projelerin devamı için, Cumhur İttifakı’nı ve Erdoğan’ı destekliyoruz, desteklemeye devam edeceğiz, bununla da kalmayacak, sahada da bunun için çalışacağız” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz