Osmanlı Ocakları Federasyonu, ‘Uyuşturucuya Hayır, Spor’a Evet’ Turnuvası Gerçekleştirdi

Muğla Ortaca ilçesinde Rüzgar Halı Saha’da düzenlenen turnuvaya 24 ayrı takım katıldı.

Turnuvada final karşılaşması 27 Şubat Çarşamba günü gerçekleşti.

Son karşılaşmaya Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat, Muğla Osmanlı Ocakları Federasyonu İl Başkanlığı ve Genel Merkez heyeti, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Kaan Çakır ve siyasi parti temsilcileri katılım sağladı.

Finale kalan iki takım Rüzgarspor ve Acarlar A.Ş arasında gerçekleşti. Karşılaşma 4-0 Acarlar A.Ş nin galibiyetiyle sonuçlanırken, Acarlar A.Ş şampiyon oldu.

Şampiyon Acarlar A.Ş’ye kupasını Kadir Canpolat verdi.

Canpolat kupa törenindeki konuşmasında, ”Bugün burada, ‘Uyuşturucuya hayır, spora evet’ aldı altında yapılan turnuvaya destek için buradayız. Uyuşturucuyla mücadeleye destek için buradayız. Tüm katılımcı arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyorum. İkinci olan Rüzgarspor takımını da tebrik ediyorum. Önemli olan bugün bu büyük bir sorun haline gelen uyuşturucu illeti için sahada ter dökmekti, siz de bunu başardınız. Hepinizi tebrik ediyorum. Müsabakayı tertipleyen Rüzgar Halı Saha yönetimini ve Osmanlı Ocakları Federasyonu ilçe başkanlığına atanan Aytekin Çağlar’ı ayrıca tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Programın sonunda top sektiren Canpolat’a plaket ve forma hediye edildi.

Bunları da sevebilirsiniz