Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat Ak Parti’ye Üye Oldu ve 4,5 Milyon Gönüllü Üyesine Çağrı yaptı: “Ak Parti’ye Üye Olun” dedi.

Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat Ak Parti’ye Üye Oldu ve 4,5 Milyon Gönüllü Üyesine Çağrı yaptı: “Ak Parti’ye Üye Olun” dedi.


Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat Ak Parti Genel Merkezi’nde yaptığı bir dizi ziyaretler sonucu yurt genelinde bulunun 4,5 milyon gönüllü üyelerine çağrıda bulunarak “Osmanlı Ocakları gönüllü üyelerimizi Ak Parti’ye üye olmaya davet ediyorum.” dedi
Canpolat yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Birileri Ak parti’yi, işin özü Türkiye’yi bitirmek için Ak Parti’den istifa ederek yeni oluşumlar içine girdiğini, ülkemizin gelişmesine ve büyümesine engel olmaya çalıştığını üzülerek görüyoruz. Demokratik ülkelerde herkes kendi grubunu kurabilir, partisini oluşturabilir. Eğer siz Ak Parti’yi yani Türkiye’yi hedefe koyarak parti kurarsanız bu Millet bu oyunları çözebilecek kudrette olduğunu gösterir ve 15 Temmuz ruhunu yeniden yaşayarak ülkemizin istikrarını korumak adına biz STK’lar üzerimize düşen vazifeleri yerine getiriyor ve ülkemize mal olmuş siyasi partilere özde sahip çıkıyoruz.
Yurt genelinde 77 ilde 420 ilçemizde bulunan hatta Dünya geneli teşkilatlarıma sesleniyorum “Derhal bulunduğunuz il veya ilçelerde bulunan Ak Parti il veya ilçe başkanlıklarına ziyaretler gerçekleştirip üye olun.” Osmanlı Ocakları Federasyonu’nun temel amaçı olan ve tüzüğünde kuruluş amaçı yani Osmanlı Medeniyeti’ne yakın olan Ak Parti’mize üye olarak tüzüğümüzün bir yerde kurallarına uygun bir şekilde hareket etmiş olacağız. Çünkü Ak Parti Osmanlı Medeniyeti’ni temsil ediyor.
Bugün ben Ak Parti’nin resmî üyesiyim. Tüm teşkilat arkadaşlarım gibi üyelerimizi ve vatandaşlarımızı Ak Parti’ye üye olmaya davet ediyorum. Ülke’sini, Vatan’ını seven herkes bugün partizanlık İçin değil kalıcı istikrar ve güvenin devam etmesi için Ak Parti’ye bilinçli her vatandaşımız üye olmalıdır. Şeklinde konuştu.

kadircanpolat #kadircanpolatkc

Bunları da sevebilirsiniz