Osmanlı Ocakları Erzurum İl Başkanlığı’ndan Dolar Açıklaması

OSMANLI OCAKLARI ERZURUM İL BAŞKANLIĞI OLARAK ÜLKEMİZ ÜZERİNDE OYNANAN 15-27 ARALIK’TA BAŞLAYAN 15 TEMMUZ HAİN DARBESİYLE DEVAM EDEN , KİRLİ OYUNLARIN EKONOMİK AYAĞI OLAN DOLAR KURU İLE BAŞLAYAN YAPTIRIM VE EK VERGİLERLE DEVAM ETTİRİLEN BU OYUNUNUZU GÖRDÜK VE BİZDE MEYDAN OKUYORUZ.

TÜRK HALKI OLARAK HODRİ MEYDAN DİYORUZ… BUNUN ADI TÜRKİYE’YE OPERASYON ÇEKMEKTİR… BUNUN ADI EKONOMİK SAVAŞTIR… BUNUN ADI TÜRKİYE YE DİZ ÇÖKTÜRMEKTİR.. ASLA TESLİM OLMAYACAĞIZ. ASLA BİZE DİZ ÇÖKTÜRTEMEYECEKSİNİZ.

ECDADIMIZ YEDİ DÜVELE KARŞI NE DOLARLA NE EKONOMİK GÜÇLE NE PETROLLE BU ÜLKEYİ KURMADI ÇANAKKALEDE , KUTÜL AMAREDE, KURTULUŞ SAVAŞINDA DOLARLA SAVAŞMADI İMANI İLE İNANCI İLE CESARETİ İLE SAVAŞTI.BUGUNDE AYNI ŞEYİ YAPACAK GÜÇTE VE KUDRETTEDİR.BU MİLLET ŞEHADETİ CENNETE GİDEN YOL OLARAK GÖREN VE O MAKAMA ERİŞMEK İSTEYEN BAĞIMSIZ YAŞAMIŞ İLELEBET BAĞIMSIZ YAŞAYACAK BİR MİLLETTİR. SEN ŞIMARIK ÇOCUK OLAN SİYONİST İSRAİL VE FETÖ GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNİN BASKISIYLA ,SÖZÜYLE TÜRKİYE VE TÜRK HALKI İLE UĞRAŞMA PİŞMAN OLURSUNUZ.

BİZ OSMANLI OCAKLARI OLARAK SONUNA KADAR BAŞKOMUTANIMIZ,DEVLET BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE HÜKÜMETİMİZİN VE DEVLETİMİZİN ARKASINDAYIZ .KEFENLERİMİZ YANIMIZDA BU YOLA BAŞ KOYMUŞUZ.HİÇ BİR GÜÇ HİÇ BİR OYUN BİZİ BU YOLUMUZDAN DÖNDÜREMEZ .81 MİLYON OLARAK KENETLENDİK VE BU SAVAŞIDA KAZANACAĞIZ.ABD HUKUK TANIMAZ KURAL TANIMAZ TAVIRLARINLA BİR YERE KADAR GİDEBİLiRSİN.TÜRK MİLLETİ GİBİ BAĞIMSIZLIĞINA DÜŞKÜN VATANI İÇİN GÖZÜNÜ KIRPMADAN ÖLÜME GİDEN GEREKİRSE KURU EKMEK VE SOĞANLA YETİNEN BİR MİLLETİZ.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN GENÇLİĞE HİTABESİNİN SON PARAGRAFINDA DEDİĞİ GİBİ ;EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLADI ! İŞTE BU AHVAL VE ŞERAİT İÇİNDE DAHİ VAZİFEN, TÜRK İSTİKLAL VE CUMHURİYETİNİ KURTARMAKTIR ! MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET, DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR ! BİZ MİLLET OLARAK BUNUN BİLİNCİNDEYİZ GEREKENİ GEREKTİĞİ ZAMANDA YAPACAK BİLİNCE VE GÜCE SAHİBİZ. BAŞARAMAYACAKSİNİZ VAZGEÇiREMİYECEKSİNiZ.BU HALKA BOYUNDURUK VURAMAYACAKSINIZ

Bunları da sevebilirsiniz