OSMANLI OCAKLARI EDREMİT İLÇE BAŞKANI ÖZDEMİR”ABD,PKK VE FETÖ’YA KARŞI PARTİ AYIRMAKSIZIN TÜM VATANSEVERLER ORTAK HAREKET ETMELİDİR”

Osmanlı Ocakları Balıkesir Edremit ilçe Başkanı Yunus Özgür Özdemir gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin çok kritik bir süreçten geçtiğini belirten Osmanlı Ocakları Edremit ilçe Başkanı Yunus Özgür Özdemir siyasi parti ayrımı yapmadan bütün vatanseverlerin ortak hareket etmesi gerektiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli gibi liderler sayesinde Türkiye’nin yerli ve milli bir duruş sergilediğini ifade eden Başkan Emre, Amerika,PKK ve Fetö’ya dikkat çekti.

Yunus Özgür Özdemir şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye;Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli gibi liderlerimiz sayesinde yerli ve milli bir duruş sergilemektedir.

Ülke olarak yerli ve milli hamlelerimizi milli savunmadan,askeriyeye,ekonomiden, dış politikaya kadar her alanda hissetmekteyiz.

Ancak başta ABD olmak üzere bazı dış güçler aynı Kurtuluş Savaşımızdaki gibi içteki hainleri de kullanarak Türkiye’yi yerli ve milli hamlelerinden caydırmak istemektedirler.

Korona ve kendi iç çatışmalarına rağmen ABD hala PKK ve Fetö’yu vatanseverlere baskı aracı olarak kullanmaktadır.

Yalnız başaramayacaklar!

Siyasi parti, siyasi görüş ayrımı yapmadan, önce Balıkesir’in tüm vatanseverlerine sonra tüm Türkiye’ye çağrıda bulunuyoruz.

Millilik temelinde tüm vatanseverlerin ortak hareket etmesi gerekmektedir. Bu ülkenin gerçek millicilerine, Ülkücülerine ve Atatürkçülerine ihtiyacı her zamankinden fazladır.

Hepimizin ayrı ayrı görüşleri olabilir. Fakat ortak noktalarımız vatandır, millettir, bayraktır.

Daha önce olduğu gibi Türkiye’yi savunma konusunda Osmanlı Ocakları olarak olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz