Osmanlı Ocakları Doğu seferine hazır!

Osmanlı Ocakları Genel Merkezi, sırasıyla Erzurum, Van, Bitlis, Mardin, Hatay, Kilis ve Adana’da bir dizi açılış gerçekleştirecek

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat ve beraberindeki heyet, bir dizi açılış ve ziyarette bulunmak üzere sırasıyla Erzurum, Van, Bitlis, Mardin, Hatay, Kilis ve Adana’da yer alacak.

Program, 4 Mart Pazar günü Erzurum’da kahvaltı organizasyonuyla başlayacak. 5 Mart Pazartesi günü Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, İl Jandarma Komutanlığı, AK Parti, CHP, MHP, Vatan Partisi İl Başkanlığı ve Şehit Aileleri Derneği ziyaret edilecek. 6 Mart Salı günü ise saat 09.00’da Osmanlı Ocakları Van il Başkanlığının açılışı, ardından 15.30’da da konferans düzenlenecek. 7 Mart Çarşamba günü Bitlis, 8 Mart Perşembe günü Mardin, 9 Mart Cuma günü Viranşehir, 10 Mart Cumartesi günü Hatay, 11 Mart Pazar günü Kilis ve 12 Mart Pazartesi günü de Adana’da yapılacak olan konferans ve açılışlarla program son bulacak.

Sadece Türkiye’ye değil, dünyanın her yerine Osmanlı medeniyetini, kültürünü ve hoşgörüsünü yaymayı amaçlayan Osmanlı Ocakları, son olarak geçtiğimiz hafta, Kırşehir Osmanlı Ocakları Hizmet Binasının açılışını gerçekleştirmişti.

Bunları da sevebilirsiniz