Osmanlı Ocakları Dergi Editörleri’nden Konuşulacak Yazı

İSRAİL DEVLETİ’Nİ KUZEYDEN GELEN ASRLAN YIKACAK
Merhaba kardeşlerim, hepimizin tarih kitaplarından vakıf olduğu Osmanlı Devleti’mizin zayıflatılması, tebaasındaki devletlerin kışkırtılıp bizden koparılması özellikle son dönemlerde cennet mekân Abdülhamit Hanımızın ne zorluklarla ve kimlerle mücadeleler verdiğini hepimiz biliyoruz.
Özellikle mazlum Ortadoğu ve Afrika’daki bitmek bilmeyen kan ve gözyaşının sebebi oradaki zengin petrol ve maden yataklarına sahip olmak isteyen, Siyonizm’in uşağı olmuş iş adamları onların kuklası olmuş devletler ve istihbarat örgütleridir. Çok geriye gitmeye gerek yok, rahmetli Muammer Kaddafi Tüm Afrika için geçerli olacak, altına endeksli bir Afrika parası için çalışma yapıyordu! Bu dünya para babalarını çılgına çevirmişti! Ve işte bu nedenlerle eli kanlı dünya haydutları onu kiralık ordularına linç ettirdi ve memleketi Sirte’de, işkenceyle can verdi. Sahra çölünde kimsenin bilmediği bir yere gömüldü..

Şimdi, sırtlanlar ve çakallar yaptıklarını yok etmekle meşguller ..Libya gazı ve petrolünün paylaşımı ise 4 rakip petrol şirketi arasında en büyük savaş sebebi.. Kiralık orduların çoğu da ‘Mahşerin 4 atlısına bağlı olarak sahada katliam sürdürmekte: Bu kanlı şirketler, Exxon-Mobil; Chevron-Texaco; BP Amoco; ve RoyalDutch-Shell dolayısıyla bunların arkasındaki güç Siyonist güçtür. Dünyada olan savaş ve kaosu çözmek istiyorsak parayı takip etmemiz gerekir.

Peki bu hep böyle mi gidecek, elbette hayır Yahudilerin kutsal saydıkları kitapları Tevrat ve yüce kitabımız Kuran-ı kerim bile bunun böyle devam etmeyeceğinin şöyle haber veriyor: “Yehuda’da bildirin ve Yeruşelim’de işittirin; Memlekette boru (siren) çalın. Yüksek sesle bağırın ve deyin : Toplanın da duvarlı şehirlere (sığınaklara) girelim. Siyon’a doğru bayrak kaldırın (ya teslim olun); (ya da ) kaçıp sığının. Durmayın! Çünkü ben (Yehova), Şimalden (Kuzeyden üzerinize) bela ve büyük kırgın getireceğim! Arslan yerinden kalktı. Ve milletleri helak edici (kavim) yola düştü. (O ), Şehirlerin harap olsun, oturanı kalmasın diye, senin diyarını viran etmek için yerinden kalktı” (Yeremya, Bap 4, Ayet 5-7).
Yeremya’nın işaret ettiği o gün, büyük ihtimalle İsra Suresi’nde bahsi geçen şu vaade tekabül ediyor: “(Ey İsrail oğulları, birinci helakinizden, yani Nebukadnezar ve Romalıların sizi yurtlarınızdan sürüp çıkarmasından ) Sonra, onlara karşı size tekrar egemenlik (devlet) verdik. Mallar ve çocuklarla sizi güçlendirdik; sayınızı daha da çoğalttık. Eğer iyi ve dostça davranırsanız iyilik ve dostluk bulursunuz. Kötülük yaparsanız yine kendinize yapmış olursunuz. Son (iki bozgunculuktan sonuncusu) bozgunculuğun zamanı gelince, yüzünüzü kara etsinler, daha önce girdikleri gibi yine mescide (Beyt-i Makdis’e) girsinler ve ellerine geçirdikleri her şeyi yerle bir etsinler diye (üzerinize yine düşmanlarınızı gönderiz.)” (İsra, 6-7)
Ve eminim o gün, aynı zamanda insanların akın akın İslam’a girdikleri gün olacaktır inşallah! (Nasr (Yardım) Suresi, 2-3)
Kardeşlerim ülkemizin güçlenmesini neden istemediklerini anlıyor musunuz? Biz güçlendikçe tüm Dünya mazlumlarının umutları yeşeriyor, etrafımızda ülkeler kenetlenmeye başlıyor. Biz son kaleyiz, bununla ilgili yaşanmış gerçek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.15 temmuz gecesiAnkara’da görev yapan Polis Memuru Bülent Kalender’in o gün istirahatli olmasına rağmen emir beklemeden evinden apar topar çıkıp giderken çektiği ve bizlere gönderdiği videoyu hiç unutmam, unutamam kulaklarımda yankılanır sesi. Ne diyordu orada kardeşimiz; Şuanda Polisler olarak, kendi imkanlarımızla arabamızla gidiyoruz ülkemizin refahı için menfaati için, bizi kimse yıkamaz Allah’ın izniyle, ne Amerika’ya ne İsrail’e ne İngiltere’ye kimseye boyun eğmeyeceğiz, Reis senin yanındayız canımızınkanımızın son damlasına kadar, ya bu gün hepimiz öleceğiz ya da sonuna kadar devam edip DÜNYAYA HÜKMEDECEĞİZ.
Dünyaya hükmedeceğiz, işte her şey bu iki kelimede gizli değil mi? Lütfen büyük düşünelim kardeşlerim.

Zafer büyük düşünenlerin olacaktır. Allah korkakları değil cesurları sever…

Bunları da sevebilirsiniz