OSMANLI OCAKLARI, DAVUTOĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Bugün,Osmanlı Ocakları  Ankara’da Davutoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat” Bildiğimiz ne varsa savcılığımızla paylaştık, hainlik cezasız kalmaz. Cumhuriyet Savcılarımıza güveniyoruz.”dedi.

Kadir Canpolat şunları söyledi:

“Bugün Davutoğlu hakkında suç duyurusunda bulunduk. Suç duyurusunda bulunmamızın nedeni ABD-PKK-FETÖ mekanizması ve dayanışmasıdır.”dedi.

ABD PENTAGON SÖZCÜSÜ RUBİN OSMANLI OCAKLARINI HEDEF YAPMIŞTIR

ABD-PKK-FETÖ mekanizmasını haber verenin ise ABD Pentagon Sözcüsü Rubin’in Osmanlı Ocaklarını hedef göstermesi olduğunu söyleyen Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat:

“ABD Pentagon Sözcüsü Rubin, Osmanlı Ocaklarını hedef göstermiştir. Ak Gençlik’le birlikte olası çıkabilecek iç savaşta Osmanlı Ocakları’nı hedef göstermiştir. Yani Osmanlı Ocakları ,PKK’nın hedefinde olduğu gibi ABD Pentagon sözcüsü Rubin’in de hedefindedir.”dedi.

15 TEMMUZ ÖNCESİ ÇIKARTILAN GENELGEYLE DAVUTOĞLU NEYİ AMAÇLAMIŞTIR ?

Dönemin Başbakanı Davutoğlu’nun 15 Temmuz’dan önce Osmanlı Ocakları hakkında genelge çıkarttığını söyleyen Canpolat, “15 Temmuz’dan önce çıkartılan bu genelge ile Sayın Davutoğlu neyi amaçlamıştır?”sorusunu yöneltti.

Canpolat şunları söyledi:

PKK ve Fetö hakkında hiç bir genelge yayınlamayan Davutoğlu15 Temmuz’dan önce Osmanlı Ocakları hakkında bir genelge çıkartmıştır. 15 Temmuz’dan önce çıkartılan bu genelge ile Sayın Davutoğlu neyi amaçlamıştır?Burda bir dayanışma vardır.”dedi.

15 TEMMUZ GECESİ ŞABAN DİŞLİ’NİN TELEFONU ÜZERİNE,ÖLÜMÜNE MÜCADELE ETTİK

Davutoğlu’nun Osmanlı Ocakları’nın aleyhinde genelge çıkarttığını buna rağmen Şaban Dişli’nin kendisine telefon edip”Etten duvar örün” demesi üzerine hem AK Parti Genel Merkezi hem de Külliye’de ölümüne mücadele ettiklerini söyleyen Canpolat şunları söyledi:

“Davutoğlu’nun 15 Temmuz’dan önce çıkarttığı bu genelge olmasına rağmen Şaban Dişli’nin telefonu üzerine”Orda sen yetkilisin, dik dur,etten duvar örün” demesiyle ben ve dava arkadaşlarımla beraber ölümüne Ak Parti Genel Merkezi önünde, Külliye’de ölümüne mücadele ettik.

Şaban Dişli’nin telefonu üzerine Atatürkçü Gençlik, Ülkücü Gençlik ve Osmanlı Ocakları o gece oradaydı. Osmanlı Ocakları dışında çok nadir Ak Partili yöneticileri gördük.  Ama vatandaşlarımız oradaydı, vatanını milletini seven herkes oradaydı”dedi.

DAVUTOĞLU’NUN GENELGESİNİN AMACI VATAN ERLERİNİ İTMEKTİR

Kadir Canpolat; Davutoğlu’nun genelgesinin amacının ,15 Temmuz gibi önemli bir olayda Osmanlı Ocakları gibi sahada mücadele edecek vatan erlerini itmek olduğunu aktardı.

Kadir Canpolat:

Davutoğlu’nun genelgesinin amacı Osmanlı Ocakları gibi sahada mücadele edecek,vatan erlerini itmektir. Çünkü bir dayanışmanın parçası olduğunu iddia ediyoruz”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz