Osmanlı Ocakları Cumhur İttifakı’na Destek Programı Bu Kez Ceylanpınar’da Yapıldı

Osmanlı Ocakları, Türkiye genelinde yapmaya başladığı Cumhur İttifakı’na destek miting ve iftar programlarını bu kez Ceylanpınar’da gerçekleştirdi.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın konuşmasıyla başlayan program, iftar yemeği ile devam etti.

Canpolat konuşmasına ”Sevdiğini Allah’ın rızası için sevenlere selam olsun” diyerek başladı.

Canpolat konuşmasına şöyle devam etti : ”Bizler Erdoğan’ı Allah rızası için seviyoruz. Bizim bir hesabımız yok. Bu millete hizmet eden, bu milletin kültürünü, varlık haklarını, herşeyini Allah rızası için seviyoruz. Ceylanpınar İlçe Başkanlığı’nın iftar programında, Cumhur İttifakı’na destek vermek için burada toplandık. 24 Haziran seçimleri, varlık ve yokluk seçimidir. Siz hiç birbirlerini sürekli taciz eden iki düşmanı yan yana görebilir misiniz. Bu seçimde olacak Chp ile Saadet birarada. ABD’nin, İsrail’in ve dünyadaki tüm şer odaklarının Cumhurbaşkanımızın karşısında bir olduğunu görüyoruz. Onlar birleşiyorlar. Biz de MHP ile birleşerek, ülkemizde birlik ve beraberliği sağlayacağız. Onların İsrail’i ABD’si varsa bizim de Recep Tayyip Erdoğan’ımız var diyeceğiz.
Çanakkale’de ve diğer savaşlarda süngü takıp şehit olan Mehmetçiklerimizin hatrına, 15 Temmuz’da tankların altına yatan vatandaşlarımızın hatrına yeniden ülkemizi güvenilir bir bölge, güvenilir bir ülke yapmak için, Kürtler ve Türklerin bölünmez bütünlüğü için, gayrimüslimlere dahi hoşgörü için, Kudüs için, dolarlarla tehdit edilmemek için, bu üzerimize oynanan büyük oyunları bozmak için 24 Haziran’da sandıkta cumhur ittifakına Cumhurbaşkanlığı’nda da Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğiniz için hepinizi tebrik ediyorum. Biz de bu kararlılık bu inanmışlık varken, artık vakit Türkiye vaktidir. Bizim birlikteliğimizi bölemezler. Programa katılan herkese teşekkür ederim, hepinizin ölmüşlerine Allah rahmet etsin”

Program, Canpolat’ın konuşmasının ardından, verilen iftar yemeği ile sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz