Osmanlı Ocakları Bursa İl Teşkilatı’ndan Görev Değişikliği

Osmanlı Ocakları Bursa İl Teşkilatı’nda görev değişikliği yaşandı.

Mevcut başkan Muhammet Şık, görevini İlhan Arslan’a devretti.

Devir teslim töreni Ankara’da Osmanlı Ocakları Genel Merkezi’nde gerçekleşirken, törene görevi devreden Şık ve görevi devir alan Arslan’ın yanı sıra Osmanlı Ocakları Türkiye Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Bal ve Osmanlı Ocakları İstanbul İl Başkanı Cahit Celayır katıldı.

Devir teslim esnasında konuşan Eski başkan Muhammet Şık, ”Bursa Osmanlı Ocakları Kurucu İl Başkanlığı’nı yaptığım bu kutlu görevi İlhan başkanıma devrediyorum. Bu görevi benden daha iyi yapacağına inandığım için, genel başkanım Sayın Kadir Canpolat’ın direktifleri ile devrediyorum.” dedi.

Görevi devir alan yeni başkan İlhan Arslan da konuşmasında, ”Ben de bu görevi almaktan gurur duyuyorum. Kurucu Genel başkanımız Kadir Canpolat’ın 2005 yılında bu yola çıkmasıyla bu kutlu davanın adımları atılmıştır. Biz bu kutlu davanın içinde olmaktan şeref duyuyoruz. Genel başkanımızın açtığı bu davada biz de görev almaktan onur duyuyoruz. Vatan ve millet aşkıyla çalışacağım. Layıkıyla görevi yerine getireceğime olan inancım Allah’ın izniyle tamdır” dedi.

Yeni Bursa İl Başkanı İlhan Arslan devir teslim töreninin ardından, Akit Tv’de canlı yayınla ekrana gelen ‘Kadir Canpolat’la Gündeme Bakış’ programına katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz