OSMANLI OCAKLARI :”ATATÜRK’ÜN İZİNİ SÜRENLER YOLUN SONUNDA KANDİLİ ASLA BULAMAZLAR”

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, CHP’yi çok sert eleştirdi ve sözde değil özde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde olmak…”

Kadir Canpolat, Külliye habere yapmış olduğu açıklamada “CHP bu haliyle Anıtkabir’e değil ancak Kandil’e gidebilir”dedi.

Atatürk’ü savunmak, izinden gitmek her siyasi partinin görevi olduğunu dikkat çeken Kadir Canpolat, Fetö’nun dini kullandığı gibi CHP’nin de Atatürk’ü kullandığını ifade etti.

Canpolat:
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemiz Türkiye’nin kurucusu, Osmanlı topraklarının ise kurtarıcısıdır. Dolayısıyla Atatürk’ü savunmak sadece tek bir partinin görevi değil bütün siyasi partilerin, vatandaşların ortak görevidir.

Fakat görüyoruz ki; Fetö nasıl dini kullanıyorsa, bugünkü CHP’de Atatürk’ü kullanmaktadır. Oysa dinimiz Fetö’nun tekelinde olamayacağı gibi Gazi’de CHP’nin tekelinde değildir.”

ATATÜRKÇÜLÜĞÜN ONDA DOKUZU ANTİ-EMPERYALİST OLMAKTIR

Ancak antiemperyalist bir bilinçle  gerçek anlamda Atatürk’ü savunabilineceğinin altını çizen Canpolat, CHP’de bu özellikleri göremediklerini belirtip,“CHP bu haliyle Anıtkabir’e değil,Kandil’e gitsin”dedi.

Kadir Canpolat:

“Atatürkçülüğün onda dokuzu Anti-emperyalist olmaktır. Atatürkçülük demek Tam Bağımsızlığı savunup, ABD’ye, emperyalizme, PKK ve Fetö’ye karşı mücadele etmektir. Atatürkçülük demek zamanın modern Türkiye’sini savunmak, uygarlığımızı yükseltmek olduğu gibi geçmişimizi, köklerimizi ve ecdadımızı savunmak anlamı taşımaktadır.


ATATÜRK’E SAHİP ÇIKANLAR OSMANLI’NIN VE SELÇUKLU’NUM MİRASINA DA SAHİP ÇIKMALIDIR

Aynı zamanda aklı başında hiçbir Atatürkçü, küresel güçlerle birleşip kendi hükümetini cephe almaz. PKK uzantısı HDP ile yan yana gelmez gelmez. Kendi ordusunun PKK ile savaşını gayri meşru olarak görmez.

Atatürk’ü savunmak Tam Bağımsızlığı savunmaktır. Fakat malesef bugünkü CHP’deki işgalcilerin bunları yapmadığını görmekteyiz. CHP artık Atatürk’le anılamaz bu hakarettir, ayıptır, yazıktır ve günahtır. Ecdada sahip çıktığımız gibi bugünkü CHP den de Atatürk’e sahip çıkmak gerekir. Bu bir milli meseledir.

CHP bu haliyle Anıtkabir’e değil Kandil’e gitmelidir.

CHP’yi gerçek anlamda Gazi Paşamızı savunmaya davet ediyoruz.
Atatürk’ün izinden gitmeye davet ediyoruz ve ne talihtir ki yobaz gerici dedikleri Osmanlı Ocakları başkanı olarak bu çağrıyı yapıyorum. Şimdi soruyorum Atatürk, Fatih Sultan, Erdoğan bunlar: Türk milletinin ve Türk devletinin ortak değerleri değil mi?


ANIT KABİRE HDP’Yİ DE GÖTÜRECEKLER Mİ?

Açıklamasında Türkiye İttifakını  savunan Canpolat, CHP seçmenine seslendi.

Canpolat: 

“Biz Türkiye ittifakına inanıyor ve destekliyoruz. Bizim Türkiye ittifakından kastınız 1923 Türkiye’sidir. Türk milletinin cephesidir.

Bugün Türkiye İttifakı diyerek bir ittifak oluşmakta bu ittifakın içinde yerli ve milli olan vatanseverlerin buluştuğu milletin ve ülkenin istikrarını düşünenlerin kaldığı ittifaktır.

Bu ittifaka karşı Fetönün PKK’nın dahi ABD’nin içinde olduğu terör örgütlerinin karşı birliklerini görüyoruz. Hdp’de bu ittifakın içinde olduğunu biliyoruz. CHP’nin sözde Atatürk’ün partisinin bu kirli ittifakla bir araya gelip tokalaştıktan sonra ellerine şehitlerimizin kanları bulaşmıştır. O kanlı ellerle Anıtkabir’e çıkmak Türk bayrağıyla poz vermek hadsizliktir, haydutluktur, bu gidiş iyi bir gidiş değildir.

Yüce milletimize ve CHP’ye oy veren kardeşlerimize şikayet ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.

şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz