Muhalefet zamanı değil, Müdafaa zamanıdır!

Birliğimize beraberliğimize Ülkemiz çıkarları doğrultusunda muhalefet etmek yerine müdafaa etmek her vatandaşımızın en önemli vazifedir.
Vatanı seven her nefer bugün siyaseti, menfi olan herşeyi bir kenara bırakıp devletimize ve yöneticilerine her zamankinden daha fazla sahip çıkmamız gerektiğini bilmemiz gerekiyor.
Bu gün başta CHP ve onu dalton kardeşler gibi takip eden pkk, fetö hdp, Meral Akşener dış devletlerin ülkemizde ki temsilcileri gibi ülkemizin bu zor hangemesinde devlet yöneticilerimize destek olmak yerine onlara karşı çıkan küresel güçlerin müdafiliğini yaparcasına amaçlarının muhalefet olmadığı anlaşılmakla beraber bir art niyet ve hasmane tavırlarıyla sınırda bekleyen askerin ihaneti gibi ülkemize ihanet etmektedirler. Bu ihanetlere karşı Osmanlı Ocakları gibi vatanını ve milletini özünde, mayasında ve nnmanasında seven yiğit tüm kardeşlerimi birlik ve beraberliğimize katkı sağlamak adına bir olmaya davet ediyorum. Beraber olmaya devam ediyorum. Güçlü Türkiye isteyenlere sesleniyor devletimize her zamankinden daha fazla saygı gösterip ve sahip çıkmamız gerektiğini duyuruyorum.

Adana il yönetimi Ve Aleyküm selam.

Bunları da sevebilirsiniz