Millet Bekası İçin Osmanlı Ocakları ile Öncü Gençlik Bir Araya Geliyor

Osmanlı Ocakları ile Öncü Gençlik millet bekası için bir araya geliyor.

Vatan Partisi Öncü Gençlik’in dün akşam düzenlenen 25. kuruluş yıl dönümü etkinliğine Osmanlı Ocakları yöneticileri de katılarak birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Etkinlikte yapılan konuşmalarda Öncü Gençlik’in tüm vatansever gençliği birleştirme hedefi vurgulanarak bu uğurda Osmanlı Ocakları gibi vatansever oluşumlarla aynı cephede yer alınacağı belirtildi.

Ülkenin zor durumlardan geçtiğini ve milli beka için bunun şart olduğunu belirten Öncü Gençlik yöneticilerine Osmanlı Ocakları’ndan da destek gelerek, birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni ve Vatan Partisi’nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan İlker Yücel, dün akşam Öncü Gençlik’in 25. sene kutlama etkinliğinde dikkat çekici bir açıklama yaptı.

İlker Yücel, Öncü Gençlik’in, Osmanlı Ocakları ile ‘vatan savunmasında yan yana geleceğini ve Türk gençliğini bir araya getireceğini’ söyledi.

İlker Yücel, yaptığı konuşmada şu sözleri kullandı: “Kriz anlarında savaşan Amerika’yla ve Amerika’nın piyonlarıyla savaş esnasında, kriz anlarında orduların, halkların fedai müfrezeleri sonucu tespit eder. En kritik anda orduların fedai müfrezeleri meydana çıkar. Şu anda Öncü Gençlik’in bir süngü savaşına gireceği, bir fedai müfrezesi gibi; disiplinli, bir arada, omuz omuza, Osmanlı Ocakları’yla ve diğer tüm vatansever kuvvetlerle omuz omuza Türk gençliğini bir araya getireceğini, ABD başta olmak üzere, tüm emperyalist kuvvetleri gene Ege denizine düşmanı dökerek en sert yanıtı vereceğini biliyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz