Siyasette Kimse kendini ERDOĞAN’DAN üstün görmemelidir.

Aralarında bulunduğu için, Ak partininde rahatsız olduğu Bir takım F tipi siyasetçilerin  varlığıyla tüm siyasetçilerin tamamı birleşse ERDOĞAN’IN Şahsi oyunu yinede alamayacakları gözükmektedir. vgN6vmBu Gün Usta Yeni bir parti kursa Tek Başına yine iktidar olur. Vallahi zirvesi yüksek dağlara, Billahi derin denizlere dalsa, Bu millet yine onun izinde, yanında olacağı bilinmelidir. Kimse kendini ERDOĞAN’DAN üstün görmemelidir. Allah’ın Nasibine elbette sözümüz yok. lakin İkram eden ERDOĞAN, O’nun Sayesinde il Başkanı, Belediye Başkanı, politikacı, Milletvekili, Bakan, Başbakan hatta Cumhurbaşkanı dahi olanlar oldu. Halk KAN değil “ERDOĞAN” diyor. Barış isteyen, Huzur ve ferah bir yaşam dileyen, Tüm etnik kimlikleri benimseyen, Osmanlı Medeniyeti gibi Hoşgörülü ve ihlaslı bir yiğidin peşinden gidiyor…
Siyaset üstü bir kurum olan Osmanlı Ocakları bu çileli yollara ERDOĞAN için katlanıyor, Sabrediyor, Uhud’u terk etmiyor… Bunu kabullenmeyen siyasi partililerin kulaklarını tıkadığını görüyoruz. Hiç bir Menfi durum gözetmeden, gönül ilişkisinden başka, dava anlayışından başka, Hiç bir çıkar alış verişi olmayan Osmanlı Medeniyetini yeniden yaşamak ve yaşatmak için mücadele eden Osmanlı Ocaklarına karşı yapılar saldırılar görünüyor, tarih bunları kaydediyor. Böylesine mübarek bir davanın içinde olmaktan gurur duyuyoruz. Sultan Abdülhamid’in çevresine sızan ajanların varlığı Şu an ERDOĞAN içinde geçerlidir.
Yiğit düştüğü yerden kalkmalıdır. Ruh aynı ruhtur, Mana aynı manadadır, Hain ve düşman cevremizi sarmış dik dur yiğidim sana milyonlar inanmış. Kefeni ile yola çıkmış, bahtını düşünmemiş candan inanmış, Askerlerin var.
Milletine hizmet etmek için kefeni cebinde lider sana Osmanlı Ocakları Askerdir asker. Böylesine adil ve hünerli bir lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’I İstemeyen, Karalayan, Ona kelepçe takmaya çalışan, Onu Ailesiyle tehdit eden, Şantaj ve iftiralarla yıldırmaya çalışanlar her kim olursa olsun tüm siyasetçilere sesleniyorum Evet bizi de istemeyin, Şantaj ve karalama kampanyalarınız’a bizi de ekleyin.
Şunu da unutmayın ki; Ak ile kara bağlasan yan yana durmaz…
Ya beraber yaşadığınız bu milletin iradesine saygı duyacaksınız, ya da Milletin iradesini kazanmak için dürüst olacaksınız.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı
A.Kadir canpolat

Bunları da sevebilirsiniz