Kamuoyuna Duyurulur!

2005 yılı itibariyle Osmanlı Ocaklarının kurucu Genel Başkanı ”A.Kadir CANPOLAT’ tır.

rp_ak-saray-ziyaret-225x300.jpg Bu 10 yıl için de, Bir yıl Genel Başkanlığı bırakıp, ülkenin her yerine Osmanlı Ocakları teşkilatını kurarken, Güveneceği birine öz ağabeyine koltuğunu emanet etmiştir. Abi, paralel yapının üyelerini ”bilmeden” , ”yeteri kadar tanımadan” Osmanlı Ocakların da görev vermeye çalışmış, Bir araya gelip, görüşmeler yapıldığı için,  A.Kadir CANPOLAT kişilerin atamalarını yapmamış ve uzaklaştırarak Osmanlı Ocaklarını art niyetli kişilerden korumuştur. Osmanlı Ocakları kurucu Genel Başkan olduğu için de tüzük gereği Abisinin istifasını istemiştir.

İstifa eden abi bu kişilerle başka bir oluşum adında birleşmişlerdir. Daha sonra bu kişilerin paralel olduğunu bizzat gören abi, bu oluşumdan da istifa etmek zorunda kalmıştır. Osmanlı Ocakları davası kutsal bir davadır. Genel Başkanımız ve Ailesi bizim değerlerimizdir.  Abi Kardeş arasına giren paralel yapı umduğunu bulamamıştır. Genel Başkanımız hala abisine karşı saygısını kaybetmemiştir. Paralel yapının ikinci saldırısı ise mevcut il ve ilçe başkanlarına yönelik olmuş bir gün önce Hz. Kur-an üzerine yemin eden uhud’ta okçuyuz diyenler, Evet Uhud’u  terk eden okçular dan olmuş,  57 il Başkanlarımız dan  5′ il başkanı Başkanı  ”kime hizmet ettiklerini  bilmeden”  Osmanlı Ocakları ismine yakın başka oluşumlar kurarak;

OSMANLI OCAKLARI yine engellenmeye çalışılmış ise de;

”GÖKLERDEN GELEN KARARLAR TÜM KİRLİ OYUNLARI BOZMUŞTUR”.

Dikkatimizi çeken bir husus vardır. Osmanlı Ocaklarından önce kimsenin dava için böyle bir ocak faaliyetine teşebbüs dahi etmemişken şimdi Osmanlı Ocakları sayesinde ki; bundan gurur duyuyoruz, benzer başkaca isimlerde Ocak sayıları artmıştır.

10 yıldır bu görevde olan Kıymetli, Yürekli, İmanlı Genel Başkanımız her zaman susmuş nasıl olsa gerçeklerin bir gün ortaya çıkmasını beklemiş ve Sayın Cumhurbaşkanımıza tüm bu süreç bildirilmiştir.

2005 yılından bu güne maddi ve manevi zorluklara göğüs geren pek çok değerli Genel Başkanımız Sayın A.Kadir CANPOLAT,  Siyasi çıkarlar için Osmanlı Ocaklarına gözünü dikenlerin hedefi haline gelmiştir. Yoksa kim neden hedef alırdı ki ? Oysa Osmanlı Ocakları artık karar defterindeki alınan kararla Usta’nın emrine verilmiştir. Osmanlı Ocaklarından ümidini kesen birileri  için artık Osmanlı Ocakları çıkar kapası değildir. Genel Başkanımız A.Kadir CANPOLAT Mecidiye İmam Hatip Lisesi ve konservatuar mezunu olup halen hukuk fakültesinde öğrencidir. Osmanlı Paşası: Paşa âlinin oğlu; Molla Mevlüt’ün öz torunudur. Refah ve Ak Parti’den Başka hiçbir siyasi partiye üye olmamıştır. USTA’YA düşkün olduğu için,Sürekli Paralel yapı taraftarlarınca,  Osmanlı Ocakları hedef alınmaktadır.
Her teşkilatta olduğu gibi Osmanlı Ocaklarında da sıkça görev değişikliği yaşanmaktadır. Bunun temel nedeni hiyerarşi ilişkilerden  kaynaklanmaktadır. Yeni ve büyük bir teşkilat kuruluyor, bunun için disiplin ve kural şarttır. Disiplin olmazsa hiç bir yol alınamayacağı gibi, Disiplinsiz davranan kişiler görevden alına bilir. Yüz kızartıcı suçlar için ihraç uygulaması yapılmaktadır. Teşkilatımızın ve Kamuoyunun bilgilerine sunar saygılarımı iletirim.

Osmanlı Ocakları Teşkilat Başkanı
M.Alperen ALTUN

 

 

Bunları da sevebilirsiniz