Kadir Canpolat’tan Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanlığına Ziyaret

Ocak 2018’de Türk Silahlı Kuvvetleri ve eğitilmiş Özgür Suriye Ordusu grupları tarafından Suriye’nin Halep ilinin Afrin kentine yönelik başlattığı askerî harekâtı desteklemek için Güneydoğu Anadolu’da bulunan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı ve beraberindeki heyet 21 şubat 2018 tarihinde Mardinin Viranşehir ilçesinde ziyaretlerde bulundu.Zeytin Dalı Harekâtına destek ve Mehmetçiğe moral adı altında başlayan bu ziyaretler, halkımız tarafından da büyük ilgi gördü. Bu kapsamda Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanlığını ziyaret eden Osmanlı Ocakları Kurucu Başkanı Canpolat, Bölge Teşkilat Başkanı Suphi Ayaz, Viranşehir ilçe yönetimi bölgenin son durumu hakkında bilgi aldı.
Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin birlik ve beraberlik mesajları vererek “Tarafımıza bir görev tevdi edilmiştir. Bizi bu göreve layık gören ve teveccüh gösteren büyüklerimiz ve partimizin yetkililerine şükranlarımı sunuyorum. Sorumluluğumuz ve yüzümüz ağırlamıştır” dedi.
Birbirinden değerli diğer dava arkadaşlarıma şimdiye kadarki çalışmaları için teşekkür ederim.Bu yolda beraber yürüdüğümüz bütün arkadaşlarımızın partimiz için bir değer olduğuna inanıyorum ve hepsini davamızın ilkeleri etrafında toplanmaya ve 2019 hedefleri için kenetlenmeye davet ediyorum. Bu ağır yükün altından kalkmak konusunda ellerinden gelen çabayı ve gayreti göstereceklerine inancım tamdır. Bugün geçmişe dönük yaşanan sıkıntıları ve kırgınlıkları unutmak ve bir tarafa bırakıp yolumuza devam etme günüdür. Önümüze bakacağız ve küçük ayrıntılarda boğulmayacağız. Samimi olarak hizmet etme gayesini taşıyan herkese karşı Ak Partinin kapıları sonuna kadar açıktır. Bu bir hizmet yarışıdır ve daha önce emek sarf eden bütün dava arkadaşlarımızın katkılarını bekliyoruz. Partimizin misyonuna uygun çalışmalar yapma konusunda ben ve bütün arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapmak ve hizmet çıtasını yükseklere taşımaya çalışacağız. Rabbim, ilçemiz, halkımız, davamız ve ümmetimiz için hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip ve müyesser etsin” diye konuştu.

Canpolat ise:” Osmanlı medeniyetini seven bir devlet lideri var,AK Partiyi sevme zorunluluğum var hem Osmanlı diyeceksin hem Osmanlı medeniyeti diyeceksin sonra başka bir siyasi partiye çalışacaksın o olmaz ama şunun bilinmesi lazım bizim siyasi partilerle mesafemiz eşit mesafe biz her bir siyesi partiden kurumumuza gelebilir AK Partiye’de gelebilir biliyoruz ki AK Partiye’de bütün siyasi partilerler gelebilirler gerçekten siyaseti değil gerçekleri yaşamak için AK Partinin kapısını aşındırmak lazım problemleri çözen bir yer ak parti kaybolmuş bir medeniyeti ayağa kaldıran bir parti AK Parti bu partiyi engellemek isteyen yeni kurulan partiler gruplar terör eylemleri terör grupları olabilir bizim emeğimizden gayretimizden mücadelemizden hiç bir şey eksiltmeden hizmet etmemiz gerekmektedir eğer ülke bizi gerçekten çok seviyorsa asırlardır babam dedem ecdadım bu coğrafyada yaşamış Anadolu coğrafyasında yaşamış benin torunlarımın’da bu coğrafyada yaşamasını istiyorum coniler ile değil Müslümanlarla bu coğrafya da yaşamak kardeş gibi yaşamak istiyorum o yüzden AK Parti’yi benimsiyorum ” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz