KADİR CANPOLAT:”OSMANLI OCAKLARI’NDAN ANCAK TÜRKİYE DÜŞMANLARI RAHATSIZDIR.”

Geçtiğimiz günlerde Evrensel Gazetesi’nin köşe yazarı İhsan Çaralan,”AKP-MHP ittifakı “bekçi ordusu” kurmak istiyor” başlıklı yazı kaleme aldı.


Çaralan yazısında;
 ” Ve Cumhurbaşkanının sözleriyle, bu faaliyetin “iç güvenlikle ilgili girişimlerini”, örneğin Osmanlı Ocakları’nın bu yeni “ihtiyaçlara” uygun olarak yenilenmesini de içeren girişimleri kastetmesi kuvvetli olasılıklardandır.” ifadelerine yer verip Osmanlı Ocakları’nı hedef yapmıştı.

“Evrensel Gazetesi yazarı İhsan Çaralan neyi amaçlıyor?”

İhsan Çaralan’ın yazısına cevaben Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Çaralan’ın yazısını şaşkınlık içersinde okuduklarını belirtip,“Evrensel Gazetesi yazarı İhsan Çaralan neyi amaçlıyor?”dedi

Kadir Canpolat şunları söyledi:

” Emperyalizme karşı bir tek söylemlerde bulunamayanlar Türkiye’de milli duruşu olan kim ve kimler varsa hepsine iftira cephesi açmış bulunmaktadırlar. İhsan Çaralan bu yazısı ile kime ve kimlere hizmet etmektedir? Türkiye’de Cumhurbaşkanına ve Osmanlı Ocakları’na asılsız haberler yapmakla neyi amaçlamaktadır?”dedi.


Emperyalizm ile aynı söylemleri dillendirmekten çok mu zevk alıyorsun?

Geçmişte Fatö’nün kalemşörü olan Fuat Avni’nin Twitlerini ve Pentagon Sözcüsü Rubin’nin Osmanlı Ocakları’nı karalama çabalarını hatırlatan Canpolat“Bugün Osmanlı Ocakları’ndan ancak ABD ve Onun taşeron örgütleri olan PKK ve Fetö rahatsızdır.Osmanlı Ocakları’ndan ancak Türkiye düşmanları rahatsızdır.dedi ve köşe yazısının sahibi İhsan Çaralan’a “Emperyalizm ile aynı söylemleri dillendirmekten zevk mi alıyorsun?” sorusunu yöneltti.

Kadir Canpolat:
“Bugün Osmanlı Ocakları’ndan ancak ABD ve Onun taşeron örgütleri olan PKK ve Fetö rahatsızdır. Geçmişte; Fetö’nün Kalemşörü olan Fuat Avni’nin Osmanlı Ocakları hakkında twitlerini çok iyi biliyoruz.ABD Pentagon sözcüsü Rubin’in Osmanlı Ocakları’nı nasıl hedef yaptığını çok iyi biliyoruz. Bugün Osmanlı Ocakları’ndan ancak Türkiye düşmanları rahatsızdır.

Bizde kendisine soruyoruz?
İhsan Çaralan, Emperyalizm ile aynı söylemleri dillendirmekten çok mu zevk alıyorsun? Oysa biz emperyalizme karşı kimler mücadele ediyorsa biz onlara büyük saygı duyarız. Bu Küba’da, Venezüla’da, Türkiye’de olsa destekleriz. “dedi.

Bunları da sevebilirsiniz