KADİR CANPOLAT: “OSMANLI’DA BİZİZ, CUMHURİYETTE BİZİZ”

Osmanlı Ocakları Sarıkamış ilçe Başkanlığı dualarla açılışını gerçekleştirdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışa; Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ve Osmanlı Ocakları Sarıkamış İlçe Başkanı Ercan Meraç konuşma yaptı.

İlçe Başkanı Ercan Meraç, şehitleri anma günleri nedeniyle açılışta yer aldığı için Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat’a teşekkürlerini iletip, “Osmanlı Ocakları Sarıkamış ilçe Teşkilatı vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun “dedi.

“SARIKAMIŞ TEŞKİLATI VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Açılışta konuşan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat; Şehitler diyarı Sarıkamış’ta bulunmaktan çok mutlu olduklarını ifade edip,”Osmanlı Ocakları Sarıkamış İlçe Teşkilatı’nın açılışı Vatanımıza, Milletimize,Sarıkamış’a,Dünya’ya hayırlı uğurlu olsun”dedi.

Kadir Canpolat:

“Sarıkamış ilçe teşkilatı Sarıkamış’a,ülkemize, milletimize, dünyamıza hayırlı uğurlu olsun.Sarıkamış şehitler diyarıdır. Cephede savaşmış bir milletin neferleri olarak Sarıkamış’ta bulunmaktan çok mutluyuz”dedi.

“AYRIMCILIK YAPMADAN HERKESE KAPIMIZ AÇIKTIR”

Kadir Canpolat:etnik, mezhep, siyasi parti ayrımı yapmadan herkesi Osmanlı Medeniyetini tanıtmaya davet edip şunları söyledi:

Kadir Canpolat:

“Osmanlı Ocakları’nın kapısı ,Türkü-Kürdü-Alevisi-Sünnisi ayrımı yapmadan ,ayrımcılık yapmadan herkese açıktır. İnsanlarımızı medeniyetimizi öğretmeye vesile olmak boynumuzun borcudur. “dedi.

YERLİ VE MİLLİ OLAN BÜTÜN STK’LAR BİZİM KAREŞ STK’LARIMIZDIR

Sözlerine” Osmanlı’da bizimdir,Cumhuriyet’te bizimdir” şeklinde vurgulayan Kadir Canpolat, “Ülkü Ocakları’da, Alperen Ocakları’da, Milli Talebe Birliği’de Türkiye Gençlik Birliği’de,Öncü Gençlik’te bizim kardeşlerimizdir”dedi.

Kadir Canpolat:

“ Osmanlı Devletimizin değerli ile Türkiye Cumhuriyet’inin değerleri bizim değerlerimizdir. Osmanlı’da bizimdir,Cumhuriyetimizin değerleri de bizimdir. Bizim burada ayrımcılık yapma gibi lüksümüz yoktur.

Ülkemizi ve Milletimizi temsil eden liderlerimiz vardır.Bunun adı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır, Devlet Bahçeli’dir.Yerli ve Milli olan bütün STK’lar ile kardeş teşkilatlarımızdır.

Ülkü Ocakları’da, Alperen Ocakları’da, Milli Talebe Birliği’de,Türkiye Gençlik Birliği’de, Öncü Gençlik’te bizim kardeş STK’larımızdır”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz