Kadir Canpolat, Bitlis Belediyesine ziyaret gerçekleştirdi.

Bir dizi açılış ve ziyaret yapmak üzere Doğu illerinde bulunan Osmanlı Ocakları Genel Merkezi, Erzurum, Ağrı ve Van’dan sonra Bitlis’te de yer aldı.

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, Osmanlı Ocakları Doğu Anadolu Bölgesi Başkanı Harun Dumlu, Güneydoğu Anadolu Kadın Kolları Bölge Başkanı Sevim Çiçek, Bitlis Osmanlı Ocakları İl Başkanı Yaşar Kızılkaya, Erzurum Osmanlı Ocakları İl Başkanı Kahraman Harmancı, Aziziye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Abdullah Kazgan, Bitlis Belediyesi ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Bitlis İl Başkanlığını ziyaret etti.

“OSMANLI OCAKLARINA KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

Bitlis halkına hizmet etmenin çok önemli bir görev olduğunu söyleyen Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Aras, her gün canla başla çalıştıklarının da altını çizdi. Osmanlı Ocaklarının yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Aras, Osmanlı Ocaklarına kapılarının her zaman açık olduğunu vurguladı.

DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Başkan Hüseyin Aras’a Osmanlı Ocaklarından bahseden Kadir Canpolat ise 2019 yılında çok önemli işlere imza atacaklarını anlattı. Başkan Canpolat, Osmanlı Ocakları adı altında açılıp halkı dolandıran derneklere de itibar edilmemesi uyarısında bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz