İç Anadolu Bölge Başkanlığı yeni Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Hayrullah Beyazıt açtı.

Osmanlı Ocakları İç Anadolu Bölge Başkanlığı düzenlenen törenle hizmete girdi. Osmanlı Ocakları Türkiye Genel Başkanlığına atanan Genel Başkan Hayrullah Beyazıt Konuşmasında Türkiye Genelin tüm bölgelerde, illerde,ilçelerde ve beldelerde olduğu gibi tüm köylerde dahi teşkilatlanma çalışmaları yapılması için teşkilat başkanlığına atanan Fatih Atan başkanımızın dikkatli ve yoğun bir çalışma iş yoğunluğuna girdiğini dile getirdi.  Teşkilat yapısının hızla ülke genelinde olduğu gibi dünya genelinde de çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Daha sonra Usta Boya Osmanlı Üretim fabrikasının açılışı gerçekleşti.

Usta Boya Osmanlı üretim fabrikası için konuşan Ahmet arı sözlerinde şu konulara değindi.Arı sözlerine şöyle devam etti.
Usta Boya Osmanlı ‘’Türkiye’nin değil Dünyanın Markası’’ dır.
DSC00986 DSC01012 DSC00987 DSC01018 DSC01055 DSC01045Usta Boya Osmanlı, Osmanlı Ocakları derneğinin resmi tüzüğünde bulunan 6. Maddesine göre Osmanlı Medeniyetini, Kültürünü, örf’ünü yaşamak ve yaşatmak amaçlı kurulan Osmanlı Ocakları derneğinin ticari ve sanayi faaliyetleri için kurulmuştur. Osmanlı medeniyetini araştırmak yaşamak ve yaşatmak amaçlı seminer, konferans, tiyatro, gezi gibi etkinliklerde kullanılmak üzere ‘’Usta Boya Osmanlı’’ üretim fabrikasının elde ettiği yasal zeminde olgunlaşmış ticari alandan Osmanlı Ocaklarına kaynak elde edilmesi hedeflenmektedir. Bilindiği üzere Osmanlı Ocakları Derneği üye aidatı toplamamaktadır. Bağış Kabul etmemektedir. Yurt genelindeki teşkilatlara bayilikler vererek teşkilatları ticari faaliyetlerle desteklemek istenmektedir. Ülkemizde Bölge, il ve ilçe bayilikleri gibi Dünyanın her yerinde %100 yerli marka olan ‘’Usta Boya Osmanlı’’ Dünya standartlarında kalite ile üretim yapılmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz