Hz Süleyman şah Türbesine Osmanlı Ruhu Sahip çıktı.

Vahşice bir savaşın içinde, Can, Mal ve Namus kavramı gözetmeyen, IŞİD Tehdidine aldırış etmeyen,

Ecdadının mirasına sahip çıkan lider Teşekkürler; Recep Tayyip ERDOĞAN

suleyman-sah-turbesi-1

‘’ŞAH FIRAT ‘’ operasyonu ile Eşme’de bir mekâna Türk Bayrağı çekilerek Hz Süleyman Şah’ın Türbesine devletimiz sahip çıkmıştır. Sözde Otoriteden veya herhangi bir ülkeden izin almadan yapılan bu operasyon, Ülkemizin ne kadar bağımsız ve güçlü olduğunu bir kez daha göstermiştir.
Bayrağımız aynı bölgede yere inmeden, Daha güvenli bir yerde dalgalanması Yeni Türkiye’nin gücü ve ecdadına sahip çıkan bir devlet anlayışının olması bizleri sevinç’e boğdu.
Muhalefet toprak kaybından bahsederken unutulmaması gereken çok önemli bir hususu hatırlatarak, Dünyanın her neresinde Osmanlı eseri veya milleti varsa kaybolmuş bir medeniyetin izlerini süren devletimize yakıştırdıkları bu vahim ve çirkin politikalarını da kınıyoruz.
Zamanı geldiğinde yeniden türbenin ilk bulunduğu yere Türk Bayrağımızı asacağımızı da hatırlatmak isteriz. Sadece Türbenin bulunduğu yere değil hattımız olan cihanda bulunan tüm Osmanlı Varlığının bulunduğu her yere Şanlı Bayrağımızı dikeceğimizden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Ecdadının eserleri gibi türbe sinede sahip çıkan bir Ruh’la Yeni Türkiye şekillenirken bundan rahatsız olan dış güçler yeni gücün farkına varmış durumdadır. Ülkemizde Güçlü Türkiye’yi istemeyen bazı şer odakları ve kasıtlı yapılan haberler, Çetelerin varlığıyla Engellenmek istenen Yeni Türkiye her saldırıdan, Her olumsuz haber ve kampanyalardan sonra daha güçlü bir TÜRKİYE olarak varlığını sürdürmektedir.
Operasyonda şehit düşen Kahraman Mu.Asb.Bçvş Halit AVCI’YA  Şahsım ve Tüm Osmanlı Ocakları teşkilatı adına Allah’tan rahmet, Kederli Ailesine ve Yakınlarına Sabır ve Başsağlığı dilerim.
‘’Merak etme kurdoğlu Neslimizden birileri gelir mezarımızı burada komaz’’
(Süleyman Şah)
‘‘Yiğide bele yiğitlik yaparken gelsin şereftir’’(Süleyman şah)

Türbenin yeni yeri Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinin sınır bölgesindeki Eşme köyünün tam karşısında yer alıyor. Türbe bundan önce iki defa, 1939 ve 1975 yıllarında taşınmıştı.
Genel Başkan
A.Kadir canpolat                       

Bunları da sevebilirsiniz