Hınıs Osmanlı Ocakları Teşkilatı’ndan Anlamlı Program

Hınıs Osmanlı Ocakları’nın Düzenlediği “Erdoğan’ın Öncülüğünde Milli Birilik ve Beraberliğimiz” programı, yoğun bir katılım ile Hınıs’ta gerçekleşti.

Programa, Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Osmanlı Ocakları Genel Merkez Yöneticileri, Osmanlı Ocakları Erzurum, Ağrı ve Hınıs Teşkilatları, Ak Parti Hınıs İlçe Başkanı Mehmet Sönmez, Ak Parti Hınıs Belediye Başkan Aday Adayı Kasım Yüreksever ve vatan sevdalısı vatandaşlar katıldı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat konuşmasında tüm katılımcılara ve dava arkadaşlarına teşekkür ederken, Erdoğan’ın Türkiye için öneminden bahsetti.

Programda Hınıs Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Sönmez de konuştu. Sönmez konuşmasında, ”Süreci hepimiz biliyoruz. Kolay bir süreçten geçmiyoruz. Bu sınav sadece ülkemizin değil, Ortadoğu’nun, İslam coğrafyasının sınavıdır. Allah’a şükür bu süreçten başımızdaki lider Recep Tayyip Erdoğan ile başarıyla çıktık. Ak Parti iktidara gelmeden önce de bu üst akıl siyonistler vardı ancak etkili değildi. Ak Parti’nin yükselişini ise kabullenemediler ve çok girişimde bulundular ve hiçbirini başaramadılar. En son 15 Temmuz’u yaptılar. 15 Temmuz’da başaramadılar. Çünkü bu milletin ferasetini ve bu milletin cesaretini hesaplayamadılar. Bu sıkıntılar bu coğrafya var olduğu sürece devam edecek. Biz çok şanslıyız Erdoğan gibi bir lidere sahibiz. Bundan sonra da Allah’ın izniyle herşeye gücümüz var. Sadece birlik olmamız lazım, güçlü kalmamız lazım. Mazlumların hakkını savunalım. Tarih tekerrürden ibarettir. Tarihte özellikle bu coğrafyada soydaşlarımız hep yok edilmek istenmiş, üst akılın korkusu Osmanlı’nın yeniden dirilmesidir” ifadelerini kullandı.

Program konuşmaların ardından dilek ve temenniler ile son buldu.

Bunları da sevebilirsiniz