Furkan GÖK istifa etti.

İSTANBUL Osmanlı Ocakları gençlik kolları başkanı Furkan GÖK‘un tweet ve fecabook hesapları art niyetli kişi veya kişiler tarafından ele geçirilerek paylaşımlar yapıldığı tesbit edilmesi üzerine,
Furkan GÖK bu durum karşısında kurumumuz Osmanlı Ocaklarını zor durumda bırakmamak, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verilmemesi için görevinden istifa ettiğini açıklayarak olgun bir davranış gösterdi…Hala sosyal paylaşım sayfalarına ulaşamadığı için  konu ile alakalı Emniyete  şikayetde bulunan GÖK; Bazı cevrelerin bu durumu haber yapar yaparak olayın çarpıtıldığını, sayfanın başkaları tarafından ele geçirilmesiyle paylaşım yapılması ve hemen bu olayın sosyal medya araçılığıyla haber yapılmasının düşündürücü olduğunu TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLEDİĞİNİ dile getirdi.

Osmanlı Ocakları adına yapılan açıklamar Osmanlı Ocakları Genel merkez bünyesinde gerçekleşmektedir. bu açıklamar resmi sitemizden duyurulmaktadır. resmi sitemiz osmanliocaklari.org.tr‘dir. ilgisiz ve alakasız fecabook ve tweet üzerindne yapılan hiç bir açıklamalara itibar edilmemelidir. facebook veya sosyal ağ üzerinden yapılan açıklama gerçekleri yansıtmadığı gibi şahıslar veya kurumlar hedef alınarak algı oluşturulmaya çalışılmaktadır. facebook ve tweet hesaplarına asla güven olunmamalı ve dikkatede alınmamalıdır. sahte hesap veya hesap ele geçirilerek yalan yanlış haberler yapılabilir bu husus dikkate alınmalıdır. Bu nedenle Osmanlı Ocakları il başkanlığı yönetimi furkan GÖK’ün istifasını kabul etmedi.
kamuoyuna duyurulur..

Bunları da sevebilirsiniz