Fetöcüler Montajın Montajını Yaptılar

Kadir Canpolat’a Montajlı Saldırdılar

Fetöcü Yeni Asya gazetesi, Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın resmini, montaj Fetö ile Cumhurbaşkanımız’ı birarada gösteren resme montajladı.

Fetöcü Yeni Asya gazetesi montajda sınıfta kaldığını bu resim ile göstermiş oldu.

Genel başkan Canpolat’ın Osmanlı Ocakları’nın Yeni Asya önüne siyah çelenk bırakacağını açıklamasının ardından Yeni Asya gazetesi yandaşları Fetöcüler çirkinliğe başvurarak montaj resim üzerine Canpolat’ın resmini montajlayarak algı operasyonu başlattı.

Canpolat, yaptığı açıklamada “Fetöcüler her zamanki algı operasyonlarına devam ediyor. Bizim Fetö ile birlikte çekilmiş tek kare resmimiz yok ama kendileri hala halkın iradesini yok sayarak gazetelerinde Fetö’yü övüyor. Biz, gazetelerine siyah çelenk bırakarak tepkimizi ortaya koyacağız inşallah devletimiz de gereğini yapacak, yeni asya gazetesi Sevenleri montaj resmi montajladılar. Algı yapayım derken sosyal medyada rezil oldular. Yarın 16:00 da Güneşli İstanbul’da yapılacak olan yeni Asya gazetesinin önündeki eylem kararımızdan önce Osmanlı Ocakları’nı hedefe koyan fetö’nün çeşitli tehdit ve montajlarla yapılacak faaliyeti engellemeye çalıştıkları ortaya çıktı. Yapılan paylaşımlarda montaj kullanarak Müslüman mahallesinde salyangoz satıp şahsımı fetöcü ilan etme girişimlerinde bulundukları tespit edildi.
İşte o paylaşımlar söz sırası sizde dostlar” ifadelerini kullandı.

bu

Bunları da sevebilirsiniz