Erzurum’a ve Bölgeye yeni atama!

OSMANLI OCAKLARI TÜM ENGELLERE RAĞMEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Başta Erzurum olmak üzere Erzincan, Kars, Bayburt, Gümüşhane illerimden sorumlu 1. Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına Harun Dumlu atandı.

Osmanlı ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, tarafından 1. Bölge Doğu Anadolu bölgesi olarak belirlenen Gümüşhane , Bayburt, Gümüşhane, Erzincan Erzurum, Kars sorumlu olarak 1.Bölge  başkanlığına Harun Dumlu atandı.  Atamayı gerçekleştiren Canpolat, ‘’Bizler ülkemiz için hizmetlerimizi sürdürmek isterken ülkemizin kalkınmasına destek olmamızı hazmedemeyen ve hizmetlerimize engel olmaya çalışmak isteyen kişi yada kişiler olsa da bu yolumuzdan dönmeyeceğiz vatanımız uğruna ve vatanımızı temsil eden makam Cumhurbaşkanlığına sahip çıkacağız.

Canpolat, ‘’Bu davada bizlere destek veren vatan sever kardeşlerimiz de bizlerle bu yolda yürümek için yanımızda olmuş ve milletimize hizmet için yanımızda yer alan kardeşimiz Harun Dumlu ‘ya 1. Bölge başkanlığında milletimiz ve davamızda ki mücadelemiz için kendisini bölge başkanı olarak atadık.  Vatana millete hayırlı uğurlu olmasını dilerim.’’ İfadelerinde bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz