Erzurum Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına atama !

Erzurum Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına atama !
 
Osmanlı Ocaklarının KALESİ olarak adlandırılan Erzurum Osmanlı Ocakları il Başkanlığına yeni atama gerçekleşti. Erzurum Osmanlı Ocakları İl Başkanlığına Yusuf TÜFEKCİOĞLU atandı.

Osmanlı Ocakları Genel Merkezinde Genel Başkan Kadir Canpolat’ın görev belgesini vermesiyle atama resmen gerçekleşmiş oldu. Çiçeği burnunda Erzurum Osmanlı Ocakları İl Başkanı Yusuf TÜFEKCİOĞLU
 
TBBM’de Erzurum Milletvekili İbrahim AYDEMİR’le bir araya geldi.
AYDEMİR; Erzurum Osmanlı Ocakları il Başkanlığının Erzurum ilimize hayırlı olması dileklerinde bulundu. Osmanlı Ocaklarının Erzurum’da yapacağı siyasi ve kültürel alanda ki katkının önemli olduğunun altını çizdi.
 
Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın Erzurum’lu olması münasebetiyle Erzurum’da kurulmuş bir teşkilatın sadece Bölgeye değil ülke genelinde istikrar ve güvene katkı sağlayacağını,bunun bir Erzurum’lu Milletvekili olarak gurur verici olduğunu dile getirdi.Milli iradeye sahip olan Osmanlı Ocaklarının Milletin adamına sahip çıkması kadar doğal bir durum olmamalıdır diyen AYDEMİR; Osmanlı Ocakları teşkilatları ve yöneticilerine selam ve muhabbetlerini iletti.
Öte yandan Erzurum’lu iş kadınlarından Zekiye ÇOMAKLI’DA toplantıya katıldı.
Erzurum’a Osmanlı Ocakları il Başkanlığı Hayırlı olsun..

DSC09997 DSC09987 DSC09983

Bunları da sevebilirsiniz