ERDOĞAN’I DA ŞABAN DİŞLİ’Yİ DE YEDİRTMEDİK! YEDİRTMEYİZ!

Osmanlı Ocakları bilindiği üzere 17 ve 25 aralık sürecinde Erdoğan’a destek için çeşitli illerde fetih süreleri okutup
“kefenli liderin kefenli askerleri” sloganı ile “milli iradeye” yani Ülkesine sahip çıktı.
Osmanlı Ocakları: milletin namusum dediği, oy verdiği lidere, ERDOĞAN’a sahip çıkıp, zaman Gazetesi önüne siyah çelenk bırakıp tepkisini sert bir şekilde ortaya koyarak demokratik eylemlerde bulunmuştur. Kayyum atanmadan önce STV’ye, Milli irade adına uyarılarda bulunarak “paralel yapıya en ciddi ve tesirli bir duruş sergilemiş olan Osmanlı Ocakları ile Erdoğan’ın arasına fitne sokmak isteyen, birliğe kasteden bölücü fetö gruplar yer yer bazı argümanlar ortaya koyarak birliğimizi ve beraberliğimizi hedef almaktadır.
Bağış kabul etmeden onurlu bir duruşuyla milletine ve devletine hizmet eden Osmanlı Ocakları yurt genelinde teşkilatlarıyla paralel yapıya karşı en dik duran ve mücadele eden çok büyük ve çok sağlam bir teşkilattır. Bu yapının başında olanlardan en ciddi isimlerden biri de Ak parti kurucularından Şaban Dişli’dir. Bizde Osmanlı Ocakları’nın kurucusu olarak istişareler yaptığımız teşkilatın faaliyetlerini yürütürken istifade ettiğimiz büyüklerimiz arasında yine şaban Dişli bulunmaktadır.
“Erdoğan’ın askerleriyiz” siloganıyla faaliyetlerine devam eden Osmanlı Ocakları, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi, genel seçimlerde de Ak partiye ve Erdoğan’a hiç bir beklenti içinde olmadan kendi kültürüne hizmet etmek adına faaliyetlerini milletin desteğiyle sürdürmektedir.
Paralel yapının hedefindeki Erdoğan’a namusum diyen Osmanlı ocakları’nı engellemek isteyen fetö örgütü taklit oluşumlar ve karalama kampanyaları ile birlik ve beraberliği sarsmak için çeşitli zaman’larda tellallık yapan art niyetli, tefrika elamanları tarafından yer yer hedef haline geldiğini görüyorum.
Şaban Dişli’nin ne tarafta, kimin yanında olduğunu başta Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Partide Davutoğlu’ndan sonra yeni yönetimde en ciddi yerlerde görev alan Şaban Dişli’nin rüştü ispatlanmış ve samimiyeti hizmetleriyle görülmüştür. Osmanlı Ocakları ile birlikte paralel yapının karşısında dik duran, Kabusu olan
Şaban Dişli,
15 Temmuz 2016’da darbe teşebbüsüne karşı Şahsımla ile iletişime geçip teşkilat ile “Can’ınız pahasına dahi olsa partiyi ve külliyeyi koruyun, sokaklara inin, dik durun bu son viraj” diyerek başta Ankara olmak üzere yurt genelindeki Osmanlı Ocakları teşkilatları üzerinden vatandaşların sokaklara inmesini, tanklı ve silahlı örgütlere karşı direnilmesi sağlamıştır.
paralel soruşturma kapsamında gözetim altına alınan şaban Dişli’nin Kardeşi Tümgeneral Mehmet Dişli üzerinden ortada bir “yargı kararın olmamasına rağmen” kirli ve kasıtlı kampanyalar başladığını görüyorum. Amaç bellidir. Niyet Erdoğan’a yakın en ciddi destekçilerini yıpratarak “Erdoğan’ı yalnızlaştırmaktır”
Biz bu oyunada gelmeyeceğiz. Bu karalama kampanyalarını yapan kişi veya kişiler bizzat fetönün imamlarından aldıkları talimatlar üzerine kendi misyonlarına hizmet etmektedirler.
Osmanlı Ocakları’nın hedefinde olan paralel yapı kuyruk açısı çekmekte, her fırsatta Osmanlı Ocaklarına yakın olan isimleri itibarsızlaştırmak istemektedir.
Şaban Dişli hakkı’nda ileri geri konuşan herkes haddini bilmeli Habil ile Kabil’i kimse karıştırmamalıdır.
Şahsımıda kardeşim üzerinden hedef alan kirli yapılar şunu iyi bilmelidir: “namlusunu milletine doğrultan fetö örgütü darbe yapmak adına güven bunalımı için kardeşleri birbirine düşürerek, kaos ortamı çıkararak, her fırsatta bahane ederek önemli kişileri hedef almıştır. Mesele ve hedef yine Erdoğan’dır.
Bugün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olmasına rağmen Kardeş, eş veya evlat üzerinden hedefe konan isimlere dikkat etmeli ve birliğimizi her zamankinden daha fazla savunarak sahip çıkmalıyız.
tefrika çıkarmak isteyenlere asla pirim vermemeli ve bu karalama kampanyalarını yapan kişi veya kişiler ile de mücadele etmeliyiz. Erdoğan ve O’nun izinde giden Şaban Dişli’de Osmanlı Ocakları’nın namusudur. Milletin adamına ve onun her koşulda yayında yürüyen Binali yıldırım ve Şaban Dişli gibi siyasilere her zaman sahip çıkacağımızı bildiriyorum. Biz de zaaf kardeş, baba, eş, evlat değildir. Bir zaaf aranıyorsa,
Bizde zaaf Erdoğan’dır.
Fetö örgütüyle mücadelelerde Şaban Dişli ile yapılan istişarelerin daha fazla sıklaşacağını kamu oyuna duyurur selam sevgi ve muhabbetlerimi iletirim.

Osmanlı Ocakları kurucu Genel Başkan’ı
Kadir Canpolat

imageimageimage

Bunları da sevebilirsiniz