ERDOĞAN’A HAKARET, TÜRK DEVLETİNE VE ONU SEÇEN MİLLETİMİZE HAKARETTİR!

-ERDOĞAN’A HAKARET!

‪-TÜRK DEVLETİNE, O’NU SEÇEN VE GÖNLÜNDE ÖLÜMÜNE SEVGİ BESLEYEN
-TÜRK MİLLETİNE HAKARETTİR.

Türk Devletine, O’nu seçen, gönlünde sevgi besleyen
-Türk Milletine hakarettir!‬

‪Erdoğan’a yapılan hakareti tüm Milletimiz gibi bende üzerime alıyorum.
Cumhurbaşkanılığı makamına hakaret edenlerin bilmesi gereken bir durum var ki, bu halkı kin ve nefrete isyana teşvik etmektir ve bunun bir ağır bedeli olmalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin makamında konumlanan, milletimizin adamlarına karşı kamu alanında bizler tepki gösterirken, yargı önünde ise hukuk adamları gereken hakettikleri cezaları vereceklerinden kuşkumuz yoktur.
“Erdoğan Bu milletin tamamının namusudur” Namusumuza laf eden iç ve dış hainlere hep beraber bir olup cevap vermeliyiz..

“ERDOĞAN DİKTATÖR OLSAYDI MERAL AKŞENER PARTİ KURAMAZDI”

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’ın Tekirdağ’da yaptığı konuşmada Erdoğan’a hakaret etmesine tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a konuşmasında faşist ve diktatör yakıştırması yapan Tezcan’a ne söylediğinin farkında değil.
milletin sandıktan çıkan yüzde 51 oyu ile Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Erdoğan’a diktatör ,faşist yakıştırması demokrasiye, Devletimize ve Milletimize saygısı olmayanların ifadeleridir.”
Erdoğan diktatör olsa Meral Akşener parti kuramazdı. Bu hakaretleri sarf edenler ellerini kollarını sallayarak ortalıkta gezemezdi.

MENDERES VE ÖZAL’A DA DİKTAÖR DEDİLER

CHP’li Vekilin Milletin gücünü arkasına alan Erdoğan’a yüklenmesinin tesadüfi olmadığına dikkat çeken Canpolat, Türkiye’yi yurtdışına şikayet edenler CHP’li milletvekilleri değil mi?
Tezcan’ın açıklamasının yeni olmadığına dikkat çeken Canpolat “ Geçmişte Menderes ve Özal için de CHP’nin diktatör yaftasında bulunmuştu.
CHP’nin milletle omuz omuza yürüyen her lidere diktatör diyor. CHP’nin o dönem , Özal’ın sivil diktatör olduğunu söylüyordu.
Adnan Menderes’li yıllarda aynı ifadeyi kullandılar ve sivil diktatör dediler. Kim iş yapıyorsa, kim milletin yanındaysa kim milletle omuz omuza yürüyorsa ona diktatör diyorlar.
Diktatörlük işin kılıfı , dertleri başka bunu hepimiz biliyoruz.
CHP’nin diktatörlüğün ne olduğunu bilmediğini dile getiren Canpolat, CHP’li milletvekilleriyle ilgili her gün bir küfür/hakaret açıklaması duyuyoruz ama bu üslubun kınanmadığını ifade ediyor.
“ya hatalarınızla yüzleşir, ya da hatalarınızla yüzsüzleşirsiniz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz