Covid Osmanlı Ocakları’nı Durduramadı: “Edremit’e Atama yapıldı.”

Osmanlı Ocakları Genel Merkezinde Edremit İlçe başkanlığına atama yapıldı.

Söz konusu atamayı Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat bizzat kendisi gerçekleştirdi. Canpolat, Balıkesir Edremit İlçe başkanlığına Yunus Özgür Özdemir`i atadı. 

Canpolat, atamanın ardından açıklamada bulundu.

 Teşkilatımız Türkiye istikrarı için, kendi kültür ve medeniyetimizi yeniden özünde yaşamak ve yaşatmak İçin faaliyetlerimiz virüse rağmen tüm hızıyla devam ediyor.  Yeni görevinde Yunus Özgür Özdemir başarılar diliyorum. İnanıyorum ki görevine atanan Yunus Özgür Özdemir bu sancağı en kutlu hassasiyetle yorulmadan, Osmanlı Medeniyetine özde sahip çıkarak bıkmadan en doğru yöne taşıyacaktır. Yunus Başkanımıza görevinde başarılar diliyor, Cumhuriyetin değerlerinde ecdadımızın İzinde olmasını tavsiye ediyorum dedi.

Bu zor sürecin biran önce geçmesini temenni ediyorum koronavirüs bile bizi durduramaz. “Biz her gün büyümekte olan bir aileyiz.” Bu hak yolumuzda durmak yok yola devam dedi.

Daha sonra sözü Balıkesir Edremit İlçe başkanlığına atana Yunus Özgür Özdemir aldı. 

Bu göreve atanmaktan şeref duyduğunu ifade eden Yunus Özgür Özdemir, Osmanlı Ocaklarında görev almak ayrı bir şeref ayrı bir sorumluluk. Görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğiz. Rabbim mahcup etmesin dedi. Kendisini bu göreve layık gören Kadir Canpolat’a teşekkür ederek başarılı olacağının sözünü verdi. Daha sonra Genel Başkan Kadir Canpolat’ın elinden görev belgesini takdim aldı. 

Külliye Haber Ankara 

Bunları da sevebilirsiniz